Інноваційні системи автоматизації та робототехніки на складах

складська логістика

CEVA Logistics, один з провідних світових логістичних операторів, у співпраці з Berkshire Gray впроваджує інноваційні системи автоматизації та робототехніки з використанням штучного інтелекту для управління операціями в ланцюжках поставок. Як приклад, їх застосування в канадському розподільчому центрі електронної комерції CEVA в Ванкувері, полягає в підвищенні його ефективності, оптимізації пропускної здатності і прискоренні процесів виконання замовлень.

Модель «Робототехніка як послуга» (RaaS) дозволяє CEVA використовувати сучасні інтелектуальні системи автоматизації і робототехніки. Їх використання полягає в підвищенні ефективності і збільшені пропускної спроможності міжнародних перевезень, і, як наслідок, в прискоренні та покращенні обслуговування. Все це відбувається, у відповідь на зростаючі потреби клієнтів. Модель RaaS також збільшує гнучкість CEVA для розширення переліку послуг та покриття.

CEVA використовує систему RPSi (роботизованного сортування і ідентифікації продуктів) в розподільному центрі Ванкувера для автоматичної ідентифікації та сортування посилок для відправлень електронної комерції, що спрощує їх відправлення в 78 пункти доставки пошти Канади. Її реалізація дозволяє обробляти більше 5,5 мільйона посилок в рік на дуже невеликій робочій площі в 93 кв.м, за мінімальної участі оператора. Також варто підкреслити, що RPSi адаптована для обробки вантажів, упакованих в поліетиленові пакети, туби або м'які конверти, які зазвичай використовуються в електронній комерції.

CEVA система відбору та ідентифікації вантажів- CEVA прагне до постійного вдосконалення та інновацій в сфері послуг фулфілмента, транспортних послуг та інших операцій в ланцюжку поставок. Пандемія COVID-19 привела до різкого зростання обсягів посилок електронної комерції, що обслуговуються нами від імені клієнтів по всьому світу. Ми очікуємо, що ця тенденція збережеться і в майбутньому. Завдяки нашій співпраці з Berkshire Gray та інвестицій в його інтелектуальні системи автоматизації і робототехніки, ми зможемо більш ефективно управляти нашими центрами виконання замовлень 24 години на добу. Обробляючи все більшу кількість замовлень і масштабуючи операції в залежності від потреб, - сказав Домінік Діттріх. Віце-президент CEVA з контрактної логістики в Північній Америці.

RPSi - це роботизованна система відбору і сортування, в якій використовується штучний інтелект, включаючи технологію лінійного човникового сортування, призначений для користувача інтерфейс «від упаковки до світла» і запатентований Berkshire Gray модуль автоматичної ідентифікації HyperScanner™. Система використовує апаратне і програмне забезпечення для ідентифікації, пошуку, транспортування, відбору та зберігання невеликих пакетів в конкретних і обумовлених кінцевих точках, адаптованих до мінливих потреб мережі CEVA.

Компанія Іст-Вест Логістик стежить за всіма змінами в сучасній логістиці, для того щоб пропонувати своїм клієнтам сервіс найвищого рівня. Ми можемо запропонувати комплексні послуги від найпростіших міжнародних автомобільних перевезень і митного оформлення, до послуг технічного імпортера / експортера і повного аутсорсингу ЗЕД.

Зв'язатися з нами