Попутні вантажоперевезення

попутні вантажоперевезенняПопутні вантажі тобто вантажі, маршрут транспортування яких збігається у кількох замовників (інші назви - довантаження, збірний вантаж). Попутний вантаж користується популярністю завдяки тому, що даний вид перевезення сприяє оптимізації транспортних витрат, як замовників, так і виконавців - клієнт платить не за все вантажоперевезення, а лише за свій вантаж, а виконавець не жене напівпорожню машину. Від інших видів, попутні вантажоперевезення відрізняються тим, що вантаж доставляється в точки, розташовані по лінії проходження маршруту транспортування, також вони відносяться до найбільш вигідних.

Наша компанія спеціалізується на регулярних перевезеннях вантажів протягом п'ятнадцяти років. Попутні перевезення вантажів один із пріоритетних напрямків діяльності нашої фірми. Ми перевозимо супутні вантажі по Україні та світу. До переваг співпраці з нами відносяться не тільки найбільш конкурентні ціни на попутню доставку вантажів, а також надання повного комплексу послуг:

  • Ведення переговорів, укладання договорів.
  • Оформлення пакету супровідних документів.
  • Упаковка та маркування вантажів.
  • Страхування вантажу в надійних компаніях.
  • Митний супровід.
  • Відстеження вантажу на всьому шляху транспортування.
  • Інші супутні послуги.

У нашій компанії працюють логісти з багаторічним досвідом, які підбирають транспортний засіб, відповідно до типу і кількості вантажу, що перевозиться, розробляють найбільш оптимальні маршрути, все це дозволяє істотно знизити транспортні витрати замовників.

Замовити консультацію

Перевезення попутних вантажів

Для доставки попутнього вантажу використовуються сучасні маневрені транспортні засоби, повністю підготовлені і пристосовані до вантажоперевезень. Це автомобілі з різним типом кузова, різної вантажопідйомності, що пройшли ретельний техогляд. На маршрут виходять досвідчені водії.

Замовити вантажоперевезення попутним транспортом можуть клієнти Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, Львова, а також і інших міст України. Фахівці нашої компанії допоможуть відправити попутний вантаж з дотриманням всіх норм і вимог. На сайті компанії можна ознайомитися з цінами на попутні вантажоперевезення, для цього потрібно заповнити відповідну форму. Їх остаточна вартість залежить від типу, кількості вантажу, транспортного засобу, кілометражу та інших факторів.

Наша компанія є надійним партнером і пропонує якісні вантажоперевезення, які виконуються оперативно. Ми співпрацюємо як з юридичними, так і з фізичними особами.

Швидко розрахувати вартість вантажоперевезення