Технічний імпортер - кращий друг або зайвий посередник?

Технічний імпортер в справіГлобалізація світової торгівлі дозволяє користуватися імпортними товарами з будь-якої частини світу. У нас є iPhone з Америки, побутова техніка з Німеччини, різні продукти харчування з Європи ... Ось і у вас з'явилася можливість придбати імпортну продукцію. Але як це краще зробити? Ви знаєте, про посередників і чули про технічних імпортерів, але не знаєте, хто це і як він працює на практиці. Бажання отримати вигідну угоду є, а вплутуватися в бюрократичні перешкоди не хочеться. Розповідаємо, чим тут може допомогти технічний імпортер і коли варто до нього звернутися.

Як працює технічний імпортер?

З юридичної точки зору, технічний імпорт - це аутсорсинг угоди, в яку входить: придбання, організація поставки та митного оформлення імпортної продукції. Ви укладаєте договір з компанією, яка, власне, і буде займатися ЗЕД діяльністю для вас і візьме на себе турботу про митницю та логістику. Чому це легше, швидше і дешевше, ніж робити все самому? Давайте розберемо на прикладах.

«Мені потрібно завести іноземне обладнання»

Припустимо, ви успішно продаєте морепродукти, але прийшла пора оновити морозильне обладнання. Хороші морозилки є в Данії, ціна доступна, але потрібно їх привезти. Ви намагаєтеся діяти своїми силами. Збираєте значну папку документів, щоб пройти реєстрацію учасника ЗЕД.

Тут виникає питання: «Як вигідніше везти морозилки - морем, вантажівкою, ж / д транспортом?». Ваші юристи «активно» вчать міжнародне право, логіст - підтягує англійську, бухгалтера згадують, як працювати з валютними рахунками, ну а ваша фірма, в цей момент втрачає час і кошти. Зауважте, все це заради однієї угоди!

Чому б відразу не доручити технічному імпортеру, придбати обладнання, і не «перевертати фірму з ніг на голову»?

«Шукаєте комплектуючі, а їх немає в Україні»

І таке трапляється, техніку потрібно обслуговувати. Що ж вам тепер за для кількох датчиків наймати цілий ЗЕД відділ? Це також додаткові складності з податковою звітністю і валютним контролем. Технічний імпортер вирішить проблему, і ви зможете працювати з офіційним дистриб'ютором свого обладнання за кордоном.

«Хочу продавати імпортний алкоголь»

Для вашого ресторану це вигідно, але імпорт алкоголю в нашій країні ліцензований. Крім цього, в скарбничку ваших бюрократичних складнощів додається робота з акцизними марками. Подібні нюанси виникнуть при імпорті в Україну будь-якого підакцизного товару, наприклад, пального або електронних сигарет. Але ж всі ці питання може вирішити кваліфікована людина або компанія.

Вдаючись до послуг технічного імпортера, замовнику:

  • Нарада у технічного імпортеране потрібно вникати в усі юридичні аспекти ЗЕД діяльності;
  • не обов'язково бути юридичною особою;
  • не потрібно контролювати або займатися митним оформленням вантажів;
  • немає необхідності брати на себе відповідальність за доставку вантажу.
  • є можливість доручити все обов'язки «підряднику».


Якщо вас цікавить імпорт товарів з-за кордону, але ви не є суб'єктом ЗЕД діяльності або взагалі не маєте юридичної особи, ми раді допомогти. Компанія EWLog надає послуги технічного імпортера. Запропоноване рішення дозволить вам провести всі ЗЕД-операції через нашу фірму. Це означає, що і ризики, і зобов'язання ми візьмемо на себе.

Привезти вантаж з тієї ж Європи можна, не покидаючи межі України. А як часто вам потрібні імпортні товари і скільки проблем для вас вирішила б подібна послуга? Телефонуйте або пишіть, будемо раді проконсультувати і допомогти!

Зв'язатися з нами