Доставка електроніки з Китаю. Подарунки до Нового Року!

Завдання: Доставити з Китаю електроніку авіа транспортом, а потім організувати митне оформлення

авіаперевезенняАвіаперевезення було вибране не випадково. Необхідно було встигнути поповнити склад товаром перед Новим Роком. Наша компанія завжди радить контролювати поставку самостійно, тобто забирати товар на території продавця. Це дає більше переваг. Одна з таких переваг виявилась в нашому розпорядженні - контролювати і змінювати маршрут доставки. Детальніше про умови постачання ми писали в нашій статті Інкотермс. Якщо, ви не знаєте які умови будуть вигідні в вашому випадку, можете звернутися до наших фахівців, ми з радістю вас проконсультуємо.

Зв'язатися з нами

Всім відомо, що перед НГ починається "високий сезон". Величезний товаропоток проходить через транспортну інфраструктуру і часом вона буває перевантаженою. Так і сталося в другій половині грудня. На додаток, свій внесок зробила погода, у вигляді рясних снігопадів. В результаті аеропорт Бориспіль, а саме вантажний термінал, виявився заблокований.

Бориспіль зима літаки

Про стан справ ми дізналися вже коли вантаж вилітав з аеропорту Гонк Конгу. Була відсутня можливість змінити рейс, тому що всі місця вже були зайняті і розписані під інших відправників.

Довелося в терміновому порядку шукати рішення. Підключили авто відділ. Фахівці цього відділу підтвердили, що можуть в оперативному порядку доставити товар з аеропорту Варшави. Відповідно в аеропорту стикування, перенаправили товар в аеропорт Варшави.

Вантажопотік до Варшави значно більше, значить і авіа тариф дешевше, але додалася вартість авто доставки, враховуючи ці два фактори, загальні витрати на перевезення збільшилася не суттєво.

вантаж на рампі аеропорту Бориспіль

По прибуттю товару в Польщу, наші агенти оперативно оформили транзитні документи і завантажили його в наше авто. Через два дні товар потрапив до нас на склад, де пройшов митне оформлення і 23 грудня подарунки надійшли в продаж.

З цікавості, ми стежили за вантажами, які слідували через Бориспіль, вони стали доступними лише через чотири дні. Для клієнта ці чотири дні були надзвичайно важливими, за цей час було продано 3/4 частини товару.