Поставка м'ячів від UEFA в ФК "Динамо", ФК "Шахтар", ФК "Зоря"

Надання послуг технічного імпортера і аутсорсинг ЗЕД

М'яч Molten для футболу

Один з кейсів, про який ми заявляємо з гордістю. Наша компанія є офіційним транспортним партнером компанії Molten і UEFA, які постачають футбольні м'ячі та іншу спортивну продукцію футбольним клубам Шахтар і Динамо.

Завдання. Здійснити митне оформлення м'ячів і доставити продукцію в ФК "Динамо" і ФК "Шахтар" при цьому не задіяти самого одержувача.

Компанія Molten виграла тендер на поставку футбольних м'ячів футбольним клубам ФК "Динамо" і ФК "Шахтар". М'ячі поставлялися на безоплатній основі та відповідно до контракту не можна було залучати одержувача до оформлення.

Послуга технічний імпортер, що надається нашою компанією, виявилася затребуваність в даній ситуації. Вантаж був прийнятий на нашу юридичну особу за контрактом з відправником, ми здійснили повне митне очищення, після чого товар був доставлений футбольним клубам.

Два футбольних м'ячі Molten UEFA

 

Динамо КиевОтзыв клиента - Виктория Шамонтьева,  ФК "Динамо"

Даже не знаю, что писать, как оценивать... позвонили сообщили, что товар поступил на таможню, в течении 3 часов привезли на склад. Товар соответствовал количеству. Все!  

 

ФК Заря

Отзыв клиента - Павел Попенко, ФК "Заря Луганск"

От имени футбольного клуба Заря искренне благодарю компанию за прекрасную доставку футбольных мячей для группового этапа Лиги Европы. Всё чётко, качественно, ответственно. Абсолютно заслуженные пять звёзд. Прекрасная коммуникация, всё в сроки, без каких-либо проблем. Крайне рекомендую!

С уважением, Павел.