Аутсорсинг ЗЕД

Аутсорсинг ЗЕД Іст-Вест ЛогістикаВи керівник підприємства або власник бізнесу, перед яким стоїть завдання забезпечити фірму ефективною зовнішньоекономічною діяльністю? У нас є рішення для Вас !!!

Протягом останніх 15 років ми знайшли комплекс дій який може це забезпечити, читайте нижче, як цього домогтися.

Підприємство Іст-Вест Логістик пропонує вирішити ваші завдання за рахунок делегування обов'язків фахівцям, досвід яких складає більше 13-15 років.

 Для початку розберемося які завдання необхідно вирішити вашому підприємству:

 1. Аутсорсинг ЗЕД фахівець вирішує проблемиЗабезпечити безпечне перевезення свого товару, при цьому слід узгодити і перевірити всю транспортну документацію, провести скоринг перевізника за певними критеріями;
 2. Вивчити ринок і знайти оптимальну ціну при підходящому співвідношенні: якість, безпека, терміни доставки;
 3. Продумати митне оформлення, знайти фахівця, який заздалегідь виявить ризикові моменти. Такого, щоб в момент появи труднощів, сам запропонував рішення, задіявши весь свій досвід;
 4. Знайти фахівця з досвідом для подальшої організації логістики, правильно мотивувати його або делегувати обов'язки існуючому персоналу, що в обох випадках, збільшить операційне навантаження на Вас.

ЗЕД аутсорсинг - що ми можемо запропонувати

Аутсорсинг ЗЕД процеси Іст-Вест ЛогістікВідповідаємо, по черговості поставлених завдань:

 1. Досвід перевезень різноманітних товарів протягом 15 років допоможе знайти для вас індивідуальне рішення. Транспортування вашого товару завжди розглядається через нашу систему ризиків з чек-листами, що забезпечує якісний супровід, правильне заповнення всіх документів, перевірку виконавців і ліквідацію потенційних проблем;
 2. Наші фахівці постійно моніторять ринок, в пошуку нових вигідних пропозицій. Також, наявність великого вантажопотоку (через підприємство проходять сотні перевезень) допомагає отримувати вигідні тарифи на вантажоперевезення;
 3. Митне оформлення, це питання можна обговорювати годинами. Якщо коротко, то колись, 15 років тому, ми ступили на цей шлях, довелося самим проходити всі кола ... митниці, відстоювати вартість, доводити номенклатуру товару  і навіть у судовому порядку оспорювати висновки митниці. Ми знаємо як чесним шляхом відстояти свої інтереси і довести позицію, пропонуємо вам використовувати наш досвід собі на благо.
 4. Наші фахівці з великим досвідом у вашому розпорядженні. Вам не потрібно нікого мотивувати, оплачувати їх роботу під час відсутності угод, виділяти офісний простір і створювати бек-офісу додаткове операційне навантаження.
 5. Хочемо виділити питання безпеки самого вантажу окремою позицією - для цього ми проаналізували більш 150 випадків пов'язаних з відмовами в страхових виплатах і застосували отримані результати в своїх договорах страхування. Ми підібрали для вас найкращі та безпечні умови для страхування вашого товару.

Якщо переконали, замовляйте послуги ЗЕД аутсорсинг.

Якщо залишилися сумніви, постараємося їх розвіяти і  додатково розповісти про переваги роботи з нами:

 • Для зручності і моніторингу угод з імпорту / експорту створили особистий кабінет, в якому можна контролювати дії в реальному часі;
 • Коли клієнт отримує всі послуги в комплексі, ми досягаємо максимального результату - ефект синергії;
 • Митне законодавство в Україні постійно змінюється, видають нові накази або ж навпаки - деякі нормативні акти скасовуються. Це середовище потрібно добре знати і моніторити, ось чому так важливий компетентний супровід ЗЕД.

 

Рукостискання вдала угода Іст-Вест Логістика


Вартість послуги Аутсорсинг ЗЕД

Вартість наших послуг дуже мала в порівнянні з можливими витратами при простої транспорту на кордоні або в пунктах оформлення. Чи можна співвідносити вартість послуги в розмірі $ 70, з потенційними втратами в логістиці? Для прикладу одна доба простою вантажівки коштує $ 100. Якщо не підготуватися до підтвердження митної вартості – втратити складуть мінімум $ 200. І це лише найменші втрати, які існують в транспортній логістиці.

Замовте безкоштовну консультацію по супроводу торгових угод і дізнайтеся, як ви можете себе убезпечити від фінансових втрат.

Користуйтеся існуючими перевагами та збільшуйте ефективність своєї діяльності!