Аутсорсинг міжнародної логістики для інтернет магазину

Увага власники інтернет магазинів!

Доставка товару з будь-якої точки світу на ваш склад, легше ніж ви думаєте!

Доставка логістика для інтернет-магазину

Наша логістична компанія спеціально розробила комплексний сервіс для імпорту продукції в інтернет магазини. Маючи значний досвід в транспортній логістиці та зовнішньоекономічній діяльності, ми виявили основні потреби, які хочуть закрити власники торгових організацій. А саме ефективна транспортна обробка великої кількості різнорідної продукції і митне оформлення товару.

Один із прикладів успішного рішення, це наша співпраця з інтернет магазином HiRes компанії ТОВ «Онлайн-Сейл». Де ми налаштували і організували доставку товарів з-за кордону, забезпечили повне обслуговування зовнішньоекономічної діяльності, і оптимізували всі витрати в комплексі.

Які складнощі застерігають інтернет магазини:

 • Велика кількість постачальників;
 • Величезний асортимент товарів;

Отже, виникає безліч різнорідних операцій які підлягають документальної обробці:

 • Оформлення документів для коректного імпорту;
 • Митне оформлення продукції;
 • Організація логістики з різних країн і регіонів.

А для цього вам потрібно утримувати штат співробітників і контролювати самому процеси, що забирає ДУЖЕ багато часу і ресурсів.

Залиште заявку і наші фахівці організовують логістику за вас!

Розрахувати вартість транспортування

Рішення - Аутсорсинг міжнародної логістики для інтернет торгівлі

Виходячи з 15 річного досвіду в логістиці, наша компанія підготувала комплексне рішення, яке допоможе інтернет-магазинам в транспортуванні та митному оформленні товарів.

Наші фахівці візьмуть на себе повністю, всі обов'язки по супроводу вашої зовнішньоекономічної діяльності (Аутсорсинг ЗЕД). Це дозволить Вам заощадити на утриманні штату співробітників і операційних витратах.

А якщо ви ще не впевнені в ефективності аутсорсингу, то можете скористатися одною з наших переваг:

 1. Аутсорсинг транспортных услуг для интернет-магазиновНаша компанія пропонує склади за межами країни, де можна консолідувати вантаж. Потім забрати все за один раз, мінімізуючи витрати на транспорті та митному оформленні.
 2. Ми регулярно відправляємо автомобілі зі складів наших партнерів в Україну, що дозволить Вам зменшити загальний час транспортування.
 3. Маючи великий вантажопотік, у нас існують значні знижки на вантажоперевезення з усього світу, як для невеликих партій товару, так і для контейнерних норм.
 4. Наявність закордонних складів, дозволяє вашому виробнику направити самостійно продукцію на найблищий склад. У них ставки на транспорт можуть бути вигідніше, і варто використати таку перевагу.
 5. Митне оформлення проходить у нас в максимально стислі терміни. Наш брокер заздалегідь готує документи і погоджує їх з митницею, що дозволяє не допускати проблем при розмитненні.
 6. Вище описані процеси відшліфовані настільки, що клієнтові не доведеться стикатися з труднощами. На їх організацію пішло багато років: ми підібрали надійних партнерів і виконавців, опрацювали ефективні маршрути і схеми. Тепер, готові поділитися досвідом на благо вашого e-commerce бізнесу.

Налаштувати логістику це легко!

Дуже просто випробувати співпрацю! Для початку залиште заявку і наш фахівець сам зв'яжеться з вами, він уточнить всю необхідну інформацію. Потім ми підберемо оптимальні варіанти доставки і оформлення, а Вам залишається тільки вибрати кращий! І отримати товар у вас на складі, точно в узгоджений термін!

Залишити заявку

Робота з нами прискорить досягнення ваших цілей

У нас в обслуговуванні вже кілька інтернет магазинів - ми знаємо ваші потреби і успішно їх забезпечуємо. Співпрацюючи з нами у вас з'явиться більше часу на побудову продажів і вирішення основних комерційних завдань.

Хто буде вашим партнером? Від цього залежить майбутнє вашого бізнесу!

Уявіть, що один раз довіривши нам свої логістичні процеси, не доведеться витрачати на це більше часу. Потрібно тільки направити заявку і ви отримуєте замовлений товар на вашому складі в обумовлений час.

Ваш персонал сконцентрований на головному - ПРОДАЖІ! А ви творите, пробуєте, тестуєте, контролюєте процеси. Вас ніщо не відволікає від генерування ідей.

Чому ми?іконки для інтернет-магазинів

 1. Перш за все ми любимо свою роботу і вона нам подобається. Завдяки цьому ми досягли високого професійного рівня.
 2. Наш принцип заробляти не на клієнті, а з клієнтом.
 3. Ми готові ділитися своїм досвідом і раніше допущеними помилками, щоб у Вас все пройшло бездоганно.
 4. Задоволеність нашого клієнта, а також робота на результат завжди на перших позиціях наших поглядів, що підтверджують відгуки про нас.
 5. Один з важливих моментів, ми завжди розраховуємо кілька варіантів реалізації завдання, озвучуючи всі їхні переваги і недоліки клієнту.
 6. При транспортуванні вашого товару, завжди аналізуються - умови поставки, особливості навантаження, зберігання, можливість крадіжки, і при необхідності вантаж страхується.

Інтернет магазини, з якими ми співпрацюємо

Ми вже успішно працюємо з кількома інтернет магазинами і допомагаємо їм з доставкою продукції не тільки в Україну, але і в експортному напрямку:

 • Інтернет магазин електроніки та побутової техніки HiRes
 • Інтернет магазин товарів для дому "Подушка"
 • Інтернет магазин планшетних комп'ютерів MyTab
 • Інтернет магазин товарів з Японії і США - Japantrading
 • Інтерент магазин товарів для спорту та настільного тенісу TableTennis

Давайте підсумуємо, що ви отримаєте співпрацюючи з нами:

 • зниження собівартості продукції;
 • зниження операційних витрат;
 • звільніть свій персонал від непрофільних завдань;
 • більше можливостей при імпорті, за рахунок додаткових інструментів: наявність консолідуючих складів, імпорт під різні митні режими і т.д.

Надішліть заявку прямо зараз. І як бонус, наші фахівці, безкоштовно проведуть аудит вашої логістики.

Відправити запит