Негабаритні перевезення

Негабаритні авто вантажоперевезення Іст-Вест Логістик Одними з найбільш складних є послуги з перевезення негабаритних вантажів. До таких відносяться вантажі - вага чи габаритні параметри яких, перевищують встановлені норми, або вантажі зі зміщеним центром ваги. Тому такий вид вантажоперевезень вважається технічно складним і виконати його самостійно неможливо.

До вантажів негабаритних розмірів, відносяться:

  • комбайни, трактори, інша сільськогосподарська техніка;
  • техніка спецпризначення (промислова, для будівництва доріг і т.н.);
  • верстати, обладнання;
  • багато іншого.

Однією з перевірених компаній в сфері логістики, що займають лідируючі позиції на вітчизняному ринку, вважається Іст-Вест Логістик, яка спеціалізується на вантажоперевезеннях більше п'ятнадцяти років. Ми володіємо необхідними знаннями та досвідом, що дозволяє нам виконувати негабаритні перевезення оперативно, надійно і якісно.

Досвідчені фахівці нашої компанії допоможуть ефективно організувати негабаритні вантажоперевезення, а також нададуть весь необхідний комплекс супутніх послуг. До переваг співпраці з нашою фірмою відносяться - найбільш оптимальна ціна на перевезення негабаритів автотранспортом і комплексне рішення всіх організаційних питань, що дозволяє позбавити клієнтів від зайвого клопоту.

Розрахувати вартість доставки

Які послуги ми надаємо

Негабаритне авто перевезення Іст-Вест ЛогістикаДоставка негабаритних вантажів здійснюється сучасними маневреними автомобілями різної вантажопідйомності, які систематично проходять ретельний техогляд. На маршрут виходять досвідчені водії з багаторічним стажем водіння, які пройшли стажування. Всі транспортні засоби повністю пристосовані і підготовлені для транспортування вантажів негабаритних розмірів. Завантаження / розвантаження вантажів здійснюється з використанням спеціальної техніки. Також до комплексу наших послуг входять:

  • Оформлення повного пакету супровідних документів, згідно з законодавчими нормами.
  • Страхування вантажів в надійних, перевірених компаніях.
  • Експедиція.
  • Митний супровід.

Наші фахівці розробляють найбільш оптимальні маршрути транспортування, що дозволяє клієнтам істотно скоротити витрати. У нас можна замовити автомобільні перевезення негабаритних вантажів по Україні - в Києві, Харкові, Одесі та інших містах. Також ми здійснюємо доставку негабаритних вантажів за міжнародними напрямками, в країни ближнього і далекого зарубіжжя.

Замовити послугу