Вантажоперевезення рефрижератором

Рефрижераторний контейнер авто вантажоперевезення Іст-Вест ЛогістикНайбільш швидкими, надійними і якісними є вантажоперевезення автомобільним транспортом. Рефрижераторні перевезення будуть актуальні на тривалі відстані, при транспортуванні продукції, для якої необхідна підтримка певного температурного режиму. Рефрижератори (скорочено - реф.) Оснащені спеціальним кузовом та холодильним обладнанням, які запобігають псуванню продукції що перевозиться. Залежно від умов транспортування, може застосовуватися режим охолодження, заморозки або підігріву вантажу.

Замовити оперативні вантажоперевезення рефрижератором можна в компанії Іст-Вест Логістик, яка займає лідируючі позиції на вітчизняному ринку логістики, і спеціалізується на різних видах вантажоперевезень більше п'ятнадцяти років. 

Однією з переваг співпраці з нами, є найбільш оптимальне співвідношення ризиків до ціни перевезення вантажу, при незмінній високій якості послуг, що надаються. 

В перевезенні продуктів що швидко псуються, ми застосовуємо особливі правила - для того щоб запобігти будь-якій неприємності. Весь процес підготовки транспортування, проходить через аналіз імовірності виникнення потенційно проблемних ситуацій.

Розрахувати вартість доставки

Рефрижераторне вантажне перевезення Іст-Вест ЛогістикНа маршрут виходять сучасні, маневрені транспортні засоби різної вантажопідйомності, що проходять систематичний техогляд та мають санітарний паспорт. Водії з багаторічним стажем водіння, в обов'язковому порядку проходять медкомісію. Всі машини рефи оснащуються самописами, які протягом усього шляху, фіксують зміни температурного режиму всередині кузова.

Які послуги ми пропонуємо клієнтам

Наша транспортна компанія є не посередником, а надійним партнером, який піклується про зручність клієнтів. Тому ми пропонуємо не тільки транспортні засоби для перевезення вантажів, а й виконуємо комплекс послуг під ключ, що включає в себе:

  • оформлення пакету супровідних документів;
  • страхування вантажу в перевірених компаніях;
  • митний супровід;
  • пакування вантажу для безпечного транспортування;
  • та багато іншого.

Доставка вантажу нашою компанією здійснюється по Україні, а також за міжнародними напрямками, в країни ближнього і далекого зарубіжжя. Наші фахівці розробляють найбільш оптимальні маршрути перевезень, що дозволяє клієнтам істотно заощаджувати на транспортних витратах.

Вартість транспортування залежить від відстані, типу вантажу, що перевозиться, його кількості, інших факторів, але у нас вона завжди прийнятна. Ми співпрацюємо як з юридичними, так і з фізичними особами Києва, Харкова, Дніпра, Херсона, Одеси і будь-яких інших міст країни.

Замовити послугу зараз