Доставка збірних вантажів

Картинки збірного вантажу всі види транспорту Іст-Вест ЛогістикаДана сторінка буде цікава як власникам компаній, директорам так і керівникам з логістики, у яких є потреба в перевезенні невеликих партій товару від 20 кг +. Чим менше вага товару, тим вартість перевезення за кг дорожче, це відома аксіома логістики. Так як же зробити перевезення таких партій більш вигідним? Читайте до кінця, і ми пояснемо.

Найголовніші завдання, що стоять перед вантажовласником, з’ясувати - хто зможе забрати і доставити товар швидше, і скільки це буде коштувати. Далі виникає питання, а чи виконає даний перевізник свої зобов'язання? Відомо, що багато хто готовий пообіцяти доставку в потрібні терміни для того, щоб взяти замовлення, але як буде насправді, це вже інше питання.

Існують також додаткові ризики при черговості розвантаження, якщо виникнуть проблеми під час митного оформлення з першим вантажем на черзі, то всі інші власники вантажів відповідно повинні чекати рішення цієї проблеми.

Знайома така ситуація? Якщо ми не врахували інші чинники, просимо вас поділитися ними в коментарях або на нашій сторінці в соцмережі, будемо вдячні.

Зв'яжіться з нами

Збірні вантажі, їх особливості консолідації та перевезення

Отже, дозвольте розповісти, як вирішує ці проблеми наша команда і чим ми відрізняємося від інших?

  • по-перше, ми активно використовуємо статистичний аналіз в плануванні нашого вантажопотоку;
  • по-друге, нам вдається спрямовувати в регіони навантаження автомобілі з іншими товарами на вивантаження;
  • по-третє, під час доставки збірного вантажу, ми користуємося послугами наших партнерів і агентів, використовуємо попутний транспорт, розміщуємо товар на складах тимчасового зберігання, поки товар не забере наш транспорт;
  • по-четверте, під час вантажоперевезення збірних вантажів, ми завжди розглядаємо ризики в митному оформленні та намагаємося розставляти вантажі у відповідному порядку. Якщо економічна складова не дозволяє нам змінювати черговість вивантаження, ми застосовуємо різні митні режими, що дозволяють викласти вантаж на митний склад і поїхати доставляти термінові вантажі іншим клієнтам;
  • по-п'яте, в своїх перевезеннях ми використовуємо нашу систему ризиків, що побудована з чек-листів, це дозволяє мінімізувати помилки;
  • по-шосте, для мінімізації витрат під час митного оформлення, при оплаті термінальних послуг, ми використовуємо консолідоване вивантаження. 
мапа світу вантажоперевезення всі види транспорту Іст-Вест Логістик

Якщо нам вдалося вас переконати, залиште запит на доставку збірного вантажу, наші фахівці зв'яжуться з вами.

Залишити заявку

Чи бувають у нас затримки в доставці товару? Звичайно, бувають, і у нас трапляються зриви в термінах доставки - це ж логістика - авто зламалося, страйк на кордоні, «зависла» програма на митниці і т.д.

Ми не "б'ємо себе рукою в груди" і не "рвемо на собі сорочку", заявляючи, що ми найкращі. На ринку існує багато відмінних транспортних компаній, з хорошою репутацією. А хочемо донести, що ми найбільш клієнтоорієнтована компанія, яка використовує свій досвід на благо клієнтів. 

Намагаємося виходити з будь-якої ситуації найкращим способом, застосовуючи весь досвід наших співробітників. Наприклад, доставляючи товар у складі збірного перевезення, авто застрягло на кордоні через відсутність дозволу на перетин кордону з боку Польщі (загальновідома проблема, особливо під кінець року, коли перевізники вибрали всі квоти). Нашим співробітникам, довелося застосовувати нестандартні дії, поки всі чекали, ми відправили товар через Литву і Білорусь. Безумовно, з'явилися додаткові витрати на збільшення маршруту, але репутація коштує дорожче.

Замовити перевезення

Цифри про збірні перевезення

32 відсотки в нашій роботі займає Західна та Центральна Європа - перевезення здійснюємо авто і залізничним транспортом, що оперативно і зручно. Вантажоперевезення з Азії - Китай - 35% нашого товарообігу – здебільшого морем або авіа. 

Ми співпрацюємо з партнерами з різних країн світу, це дозволяє надавати якісний сервіс для наших клієнтів. Кваліфіковані агенти нашої компанії в змозі організувати міжнародну доставку збірних вантажів в стислі терміни, завдяки оперативній доставці вантажу до основних точок - будь-то морські порти Азії, або склади Європи. 

Залишайте заявки нашим співробітникам - підберемо вам оптимальний маршрут за прийнятним тарифом.

Залишилися питання - замовте консультацію нашого фахівця.

Отримати консультацію