Збірні вантажі Америка

https://uteka.ua/publication/news-14-ezhednevnyj-buxgalterskij-obzor-39-tamozhennoe-oformlenie-operacij-s-davalcheskim-syrem"доставкаАмерика на сьогодні є одним з найбільших експортерів у всьому світі. Компанії, що здійснюють зовнішньоекономічну діяльність зі Сполученими Штатами, потребують якісної, оперативної та надійної доставки різної продукції. Досить поширеною послугою є транспортування збірного вантажу з США, адже саме такий підхід вважається найбільш економічно вигідним.

На вітчизняному ринку логістики, лідируючі позиції серед численних фірм займає транспортна компанія Іст-Вест Логістик, яка спеціалізується на вантажоперевезеннях більше п'ятнадцяти років. Одним з напрямків діяльності компанії є доставка збірних вантажів в США і в зворотному напрямку.

Ми є не посередником, а надійним партнером, оскільки надаємо вигідні тарифи на вантажоперевезення, а також:

  • оформляємо пакет супровідних документів, згідно з законодавчими нормами;
  • здійснюємо пакування, перепакування, маркування вантажу;
  • виконуємо страхування вантажу в надійних компаніях;
  • здійснюємо експортне / імпортне митне оформлення;
  • виконуємо оперативну інспекцію вантажу.

Крім цього, фахівці нашої компанії розробляють оптимальні маршрути доставки, завдяки чому вдається знизити фрахт, збори та інші транспортні витрати.

Зв'язатися з нами

Особливості збірних вантажів

доставка збірних вантажів з АмерикиПеревезення збірних вантажів з США здійснюється морським, або повітряним транспортом. Перевагою даного виду вантажоперевезень є об'єднання декількох невеликих партій вантажів від різних замовників, в одну велику. Це дозволяє істотно знизити вартість міжнародного транспортування вантажів, за рахунок того, що клієнт оплачує не все вантажоперевезення, а тільки невелику частину пропорційну партії свого товару в загальному вантажі.

Наша компанія професійно організовує доставку збірних вантажів з Америки в Україну і в зворотному напрямку, незалежно від рівня складності. Ми співпрацюємо як з юридичними, так і з фізичними особами, нашими партнерами є надійні і перевірені авіа- і морські оператори.

Замовити доставку збірних вантажів можна зателефонувавши нам за вказаними номерами телефонів, або під час індивідуальної консультації. Ціна на вантажоперевезення з / в Америку залежить від типу вантажу, його кількості, ваги, виду транспорту, що використовується, інших факторів, але у нас вона найбільш вигідна для клієнтів.

Замовити консультацію