Доставка збірних вантажів з Китаю

Китай напрямок торгівлі Іст-Вест ЛогістикаВам потрібно привести або відправити в / з Китаю невелику партію товару або посилку зі зразками, тоді ви потрапили на потрібну сторінку сайту!

Питання, які найчастіше з'являються на даному етапі це:

  • Хто зробить це оптимальним способом?
  • Який транзитний час займе доставка товару?
  • Митні процедури в країні експорту і імпорту?
  • Безпека вантажу і перевірка контрагента щодо дотримання зобов'язань?

Давайте з'ясуємо, чим наша компанія може допомогти в реалізації ваших завдань.

Переваги доставки збірного вантажу з Китаю

Наша команда претендує на звання найбільш клієнтоорієнтованої логістичної компанії. Ми можемо це заявляти з таких причин:

  1. Підходячи до виконання завдання, ми мислимо масштабно, зважуючи всі ризики і аналізуючи наш досвід у вантажоперевезеннях, надаємо клієнту краще рішення. Наприклад, перевезення продуктів харчування в складі збірного вантажу з іншими товарами заборонено, від так, ми знайшли другого вантажовідправника з харчовими продуктами і об'єднали їх вантажопотоки, при цьому виграли три компанії;
  2. Для нас важлива кінцева мета нашого клієнта, не просто доставити товар, а забезпечити його наявність на складі покупця в потрібному вигляді, в потрібні терміни, за оптимально можливі гроші без додаткових ризиків. Погодьтеся, що такого балансу не так просто досягти.
  3. Транзитний час збірного вантажу з / в Китай, тут все залежить від виду транспорту - залізничним або морськими контейнерними перевезеннями. Але як поїзди, так і кораблі рухаються з однаковою швидкістю для всіх відправників і обіцяти клієнту доставку швидше ніж інші ми не будемо. Зі свого боку максимально прискоримо і проконтролюємо, щоб вантаж не затримувався на складах перевантажень. Оформимо належним чином документи, що дозволить уникнути оглядів на терміналах і швидше пройти митні процедури.
  4. Митні процедури. Для наших клієнтів надаємо послуги митного оформлення як в Китаї так і в Україні, це дозволяє об'єднати всі процеси в одних руках і здійснити їх максимально ефективним способом.
  5. Безпека вантажу і перевірка контрагента. Це одна з головних тем в логістиці, тому як існує дуже багато ризиків. Перш за все, на основі досвіду в вантажоперевезеннях, ними була розроблена система управління ризиками, яка дозволяє мінімізувати втрати. Кожен наш вантаж проходить через аналіз в даній системі. Крім того, для нашого клієнта існує можливість перевірити товар на місці в Китаї, що також знижує ризики.

Замовити послугу зараз

Коротко про доставку збірного вантажу з Китаю


Контейнер збірний вантаж навантажувач Іст-Вест Логістика

Агенти компанії Іст-Вест Логістик розмістилися в двох найбільших торгових центрах Китаю: Гуаньджоу і Шеньжень. Нашим партнером є GOLDENWAY INTERNATIONAL FREIGHT CO., LTD,  компанія представляє наші інтереси в порту Гуаньджоу. Тобто в розпорядженні наших клієнтів є складські приміщення, площа яких понад 400 м.кв., а також додаткові послуги такі, як консолідація вантажів, упаковка, маркування, інспекція.

У Шеньжень наш представник компанія Shenzhen Kingstar Shipping Co., Ltd. Беручи до уваги специфіку регіону, агент сконцентрований на відправці електроніки.

Наша команда здійснить перевезення з Китаю морем і організує абсолютно всі митні процеси.

Всі перераховані вище послуги можливі як для експортного, так і для імпортного режиму.

Перевезення збірних вантажів з Китаю - це найкращий спосіб оперативно і за прийнятною ціною транспортувати малі партії товару. Тільки звертайте увагу не на одну ставку транспортного тарифу, а на повний цикл транспортування, включаючи всі приховані витрати.

Розрахувати вартість доставки