Доставка збірних вантажів з Європи

Вантажівка збірний вантаж Іст-Вест Логістик

Компанія Іст-Вест Логістик займає лідируючі позиції в доставці збірних вантажів з Європи в Україну і в зворотньому напрямку в такі країни, як Франція, Англія, Німеччина, Італія. Швидкість перевезення вантажів залежить від їх місця розташування і віддаленості від головних трас та доріг міжнародного сполучення. 

Так, як ми маємо, напрацьовані за довгі роки, відмінні партнерські відносини з багатьма європейськими транспортними компаніями - вантажі з Німеччини, Польщі, Італії доставляємо за 3-5 робочих днів.

Наші переваги перед іншими в доставці збірного вантажу:

1. Масштабність підходу

Хочемо зазначити, що доставку збірного вантажу варто розглядати в комплексі з урахуванням всіх складських і митних процедур, тому як багато транспортних компаній розділяють ці поняття, знімаючи з себе відповідальність за затримки на митниці. Особливість співпраці з нами полягає в тому, що наша головна мета доставити товар вчасно до вас на склад, а наш досвід в митному оформленні допомагає нам дивитися на завдання масштабно, з огляду на всі можливі ризики.

2. Варіація можливостей

Ми пропонуємо клієнтам скористатися нашим транспортним потоком і вигідно перевезти вантажі з Європи в Україну. Вантажні машини в постійному режимі курсують за маршрутами з Європи. Говорячи про частоту виїздів з країн Європи, хочемо зазначити, що з Англії, околиця Лондона, машина виїжджає щотижня по вівторках. З району Каталонії в Іспанії вантажі відправляються не рідше одного разу на 10 днів. Чекайте свою доставку з Німеччини (захід Дюсельдорфу, Дортмунд) в понеділок, максимум у вівторок, так як відправка вантажу відбувається по п'ятницях. Здійснюємо транспортування в різні точки Європи. Цінуємо кожного клієнта, тому знаходимо оптимальні шляхи під будь-які запити з логістики.

Заявка на доставку збірного вантажу з Європи

Виведіть свій товар за межі конкурентної зони, забезпечте себе надійною і ефективною логістикою. Компанія Іст-Вест Логістик допоможе з швидким і надійним перевезенням вантажів. Наші співробітники беруться за здійснення найскладніших завдань від клієнтів і виконують їх без нарікань. Доставка збірних вантажів з Європи виконується нашою командою протягом багатьох років, внаслідок такого досвіду ми можемо уникнути затримок і потенційних проблем під час транспортування вантажу. 

Доставка збірного вантажу Іст-Вест ЛогістикаІст-Вест Логістик продовжує вдосконалюватися на благо своїх клієнтів. Гарантуємо, що будемо повністю відповідати вашим вимогам і заслужимо довіру надаючи якісні послуги перевезення.

Наші принципи незмінні:

  • порядна діяльність;
  • максимальна корисність для клієнта;
  • бездоганна робота.

Наша команда мислить нестандартно, тому з будь-якої складної ситуації шукаємо вихід і завжди знаходимо оптимальні рішення.

Зв'язатися з фахівцем