Збірні вантажі Індія

перевезення збірних вантажів з ІндіїІндія є одним з основних постачальників в нашу країну чаю, спецій, ліків, текстильної продукції і багатьох інших товарів. Здійснити вантажоперевезення з мінімальними витратами для клієнтів, дозволяє така послуга, як доставка збірних вантажів з Індії, замовити яку можна в транспортній компанії EWLogistic.

Зв'язатися з нами

Що ж таке збірне транспортування?

Цей вид транспортування передбачає об'єднання декількох невеликих партій вантажів від різних замовників, в один. Це дозволяє істотно знизити вартість міжнародного перевезення збірних вантажів з Індії, за рахунок того, що клієнт оплачує не все транспортування, а тільки невелику частину, пропорційну партії свого товару. 

Доставляються збірні вантажі з Індії морським або повітряним транспортом. Для подальшого їх транспортування по території України, наші логісти підберуть транспортний засіб, відповідно до типу і кількості вантажу. До переваг співпраці з нами належить:

  • оформлення всіх супровідних документів;
  • оперативна, якісна доставка;
  • митний супровід;
  • розробка найбільш оптимальних маршрутів;
  • конкурентоспроможні тарифи на вантажоперевезення;
  • комплексність послуг.

Отримати консультацію

Наша компанія є не посередником, а надійним партнером, співпрацює з юридичними і фізичними особами. Розцінки на вантажоперевезення з Індії, можна дізнатися заповнивши форму на сайті компанії, або під час індивідуальної консультації.

Розрахувати вартість доставки