Збірні вантажі Туреччина

доставка збірних вантажів до ТуреччиниТуреччина сьогодні є одним з найбільших постачальників промислової і текстильної продукції на територію України, тому доставка збірного вантажу з Туреччини є однією з найбільш затребуваних послуг. Даний вид транспортування товарів є економічно ефективним, завдяки тому, що невеликі партії вантажів від різних клієнтів об'єднуються в один. Це дозволяє замовнику заощаджувати на доставці, за рахунок того, що він оплачує не все вантажоперевезення, а тільки свою частину вантажу.

Однією з перевірених транспортних компаній на вітчизняному ринку логістики, є Іст-Вест Логістик, яка спеціалізується на вантажоперевезеннях протягом п'ятнадцяти років. В нашій команді працюють кваліфіковані логісти, які мають багаторічний досвід в галузі транспортування вантажів. Вони не тільки нададуть професійну консультацію, а й допоможуть у вирішенні всіх організаційних питань.

Отримати консультацію

Наша компанія є надійним партнером, а не посередником, тому крім доставки товарів в кінцевий пункт призначення, ми:

  • ведемо переговори, укладаємо договори;
  • оформляємо повний пакет супровідних документів, відповідно до законодавства;
  • страхуємо вантаж в надійних компаніях;
  • виконуємо імпортне / експортне митне очищення;
  • здійснюємо пакування, перепакування, маркування вантажу.

Фахівці EWLogistic розробляють найбільш оптимальні маршрути, що дозволяє істотно знизити витрати на транспортування, підбирають транспорт, який відповідає типу, обсягу, габаритам вантажу.

Зв'язатися з нами

Види доставок збірних вантажів

перевезення збірних вантажів з ТурціїДоставка збірних вантажів до Туреччини здійснюється різним транспортом:

  • автомобільним (фури);
  • морським (контейнерні перевезення);
  • авіа.

Автомобільні перевезення є одними з найнадійніших, вони виконуються сучасними маневреними транспортними засобами різної вантажопідйомності. При необхідності доставки великогабаритних та інших вантажів, використовується морський транспорт. Наша компанія співпрацює з кращими операторами морських перевезень, такими як CMA CGM, CSAV NORASIA, Hapag Lloyd, Maersk line, MSC, ZIM.

За необхідності транспортувати вантаж дуже швидко, використовується авіатранспорт. Логісти компанії здійснюють комплекс заходів, що дозволяє знизити авіа фрахт, збори в аеропортах і при цьому підвищити якість, ефективність вантажоперевезень.
 

Замовити перевезення, за вигідними тарифами, збірних вантажів з Туреччини в Україну і в зворотному напрямку, можуть юридичні та фізичні особи. Вартість доставки збірних вантажів залежить від типу та обсягу вантажу, використовуваного транспорту, інших факторів. Дізнатися ціну доставки конкретно вашого вантажу можна заповнивши форму на сайті компанії.

Розрахувати вартість доставки