Міжнародні вантажоперевезення

Міжнародні перевезення є однією з основних складових зовнішньоекономічної діяльності. Щорічно компанія Іст-Вест Логістик набуває безцінний досвід і підвищує рівень обслуговування в такій галузі, як міжнародні вантажоперевезення.

Підготовка маршруту, оформлення необхідного комплекту документів, контроль виконання, зберігання вантажу - це і є організація міжнародної доставки вантажів.

Наша фірма надає повний спектр послуг з організації експортних і імпортних вантажоперевезень по всьому світу.

Взагалі це дуже велика тема, тому, щоб розкрити її в повному обсязі, ми пропонуємо відштовхнутися від завдання - вам потрібно знайти оптимальне рішення по доставці вантажу.

У вас є вибір: Вантажоперевезення міжнародні

А якщо ви не визначилися однозначно з видом транспорту, то швидше за все вам необхідні - мультимодальні перевезення.

 Головні проблеми, які можуть очікувати вас:

- Завищена вартість доставки;

- Затримка термінів транспортування;

- Ускладнення в митному оформленні;

- Пошкодження або зникнення товару при відвантаженні / транспортуванні;

- Неправильне оформлення страховки на вантаж;

- Відсутність необхідних дозвільних документів.

Це далеко не повний перелік можливих питань. Якщо ви керівник підприємства або власник вантажу і хочете забезпечити ефективну логістику свого товару у вас є два шляхи:

  • Самому розібратися з усіма перерахованими завданнями;
  • Звернутися до професіоналів.

Якщо ви виберете перший варіант, то ми готові консультувати вас за необхідності. Якщо другий - то наші фахівці в індивідуальному порядку застосують комплексний підхід до вашої задачі, опрацюють можливі ризики і забезпечать своєчасну доставку товару на склад.

Міжнародні перевезення з Іст-Вест Логістик

Переваги міжнародних вантажоперевезень з Іст-Вест Логістик

Чому ж варто звертатися до нас? Тому що ми відстоюємо інтереси клієнта в усіх напрямках:

Переваги міжнародних перевезень з Іст-Вест ЛогістикПереваги міжнародних перевезень з Іст-Вест Логістик

1. Безпека. Перед тим як взяти вантаж в роботу ми обговорюємо з вантажовласником: супровідні документи, фотофіксацію, опрацьовуємо пакування і маркування. Повірте, за 15 років ми бачили різноманітні ситуації, так що ваш товар проходить через надійний фільтр досвіду;

2. Терміни транспортування. За рахунок застосування нашої системи ризиків, у вигляді чек-листів, і автоматизації процесів, ми можемо уникнути потенційних проблем - відповідно затримок і додаткових витрат;

3. Вартість доставки - це одне з наріжних питань в логістиці. Демпінгуючи в ціні, ми не можемо надавати висококласний сервіс і забезпечувати оперативну доставку. Але за рахунок постійної оптимізації бізнес процесів і нашого значного вантажопотоку, ми можемо запропонувати цікаву ціну клієнту на обсязі його перевезень.

4. Комплексний підхід. Транспортування вантажу нашого клієнта, завжди розглядається в розрізі кінцевого результату - товар повинен бути в потрібному місці в потрібний час, в повній відповідності заявленим документам. Для цього ми беремо на себе не тільки процес доставки, а й отримання дозвільних документів, митне оформлення.

Дослідження з управлінського менеджменту показують, що дуже багато часу витрачається неефективно при взаємодії виконавців з різних колективів що працюють над одним великим процесом, в таких випадках, часто інформація взагалі не доходить до потрібних осіб.

Наші клієнти завжди можуть замовити послуги під ключ з "одних рук" або отримати професійну консультацію.

На прикладі конкретних дій, ми покажемо як можна збільшити ефективність транспортної логістики, запрошуємо ознайомитися з нашими портфоліо і відгуками клієнтів.

  Загальна інформація про вантажоперевезення з Іст-Вест Логістик

Вантажоперевезення з Іст-Вест Логістик Ми надаємо транспортні та експедиторські послуги для перевезення різних видів вантажів між країнами СНД (Україна, Росія, Казахстан, Білорусь, Вірменія, Азербайджан, Грузія), країнами Балтії (Литва, Латвія, Естонія), європейськими країнами (Польща, Німеччина, Нідерланди, Угорщина, Румунія, Франція, Іспанія та ін.), азіатськими країнами (Китай, Малайзія, Таїланд, Туреччина та ін.) і багатьма іншими (США, Канада, Австралія ...)

Ми організовуємо експортні та імпортні поставки як звичайних, так і спеціальних вантажів і товарів, які вимагають особливих умов при транспортуванні: швидкопсувних, рідких, небезпечних, таких що  потребують дотримання температурного режиму.

Висококваліфіковані фахівці організують ваші міжнародні перевезення за кордон і в Україну, підберуть необхідний рухомий склад, розроблять оптимальний маршрут руху, розрахують вартість фрахту, проконтролюють переміщення вантажу від місця завантаження до місця вивантаження і оперативно здійснять негабаритні та контейнерні перевезення будь-якого вантажу.

При необхідності наша міжнародна транспортна компанія може поставити транспорт різної вантажопідйомності.

Наші агенти здатні скоротити ваші матеріальні витрати і заощадити ваш час на митниці.

Послуги нашої фірми надаються за конкурентними цінами. Через сайт компанії ви можете дізнатися тарифи на послуги, що надаються або залишити замовлення на вантажоперевезення на експорт (імпорт).