Міжнародні перевезення квітів

Для імпортерів-експортерів квіткової продукції підготували матеріал, який допоможе забезпечити ефективну і безпечну логістику квітів.

Як ефективно здійснити міжнародне перевезення квітів і рослин?

Транспортування квітів і рослинПротягом 15 річної діяльності, фахівці Іст-Вест Логістик відпрацювали алгоритм перевезення швидкопсувних вантажів. Створили покрокову інструкцію, яка дозволяє здійснювати доставку товарів швидко і обходити проблеми, що зустрічаються на шляху.

Недостатньо просто здійснити транспортування квітів, важливо забезпечити умови перевезення так, щоб не пошкодити "ніжний" товар.

 

Проблеми при перевезенні квітів:

 • Товар доставлено вчасно, але через порушення температурного режиму і рівня вологості, продукція втрачає товарний вигляд і її потрібно реалізовувати з дисконтом.
 • Відправник недобросовісно підходить до питання пакування. Що призводить до механічних пошкоджень рослин або до невідповідності мікроклімату в самій коробці.
 • Технологічні порушення при митному огляді, навантажені, розвантажені товару.
 • Будь-які затримки при транспортуванні вантажу.

Як ми вирішуємо завдання наших клієнтів при перевезенні квітів і рослин?

Квіти у вантажівці

Інструкція від команди Іст-Вест Логістик дозволяє прибрати відомі перешкоди, знизити ризики, створити сприятливі умови для транспортування такого специфічного продукту - як рослини.

Деякі пункти цієї інструкції:

 1. Підготувати, завчасно, документи для митного оформлення та відбору зразків до фітосанітарного контролю.
 2. Отримати від вантажовідправника або клієнта інструкції по температурному режиму і рівню вологості.
 3. Спланувати завантаження, в залежності від умов зберігання товару та побажань клієнта.
 4. Якщо вантаж доставляється автомобільним транспортом, то варто продумати запасний варіант, на випадок поломки рефрижератора (підібрати температурні склади по маршруту слідування вантажу).
 5. Узгодити і здійснити фото і відео фіксацію навантаження.
 6. Проконтролювати попередню підготовку транспорту - санітарно-гігієнічні умови, температуру, вологість.
 7. У процесі перевезення контролювати рівень завантаження митних пропускних пунктів, щоб максимально скоротити час товару в дорозі.

І таке інше…

Якщо хочете забезпечити свої поставки своєчасною доставкою - залишайте заявки

Залишити заявку

Зверніть увагу! Температурний режим та вологість під час перевезення квітів

Для різної продукції застосовуються різні режими по температурі і вологості. Загальноприйняті норми такі:

  Температурний режим Рівень вологості
Зрізані квіти +2+8 80-90%
Орхідеї +13+16 80-90%
Цибулини квітів +3+10 65-75%
Кімнатні рослини +1+3 65-75%
Навантаження в ізотерм цибулин тюльпанів
Навантаження в ізотерм цибулин тюльпанів

Дуже важливо дотримуватися цих режимів. Якщо температура буде вище допустимого, то збільшиться швидкість життєдіяльності рослин і відповідно термін їх життя скоротиться. Якщо температура буде нижча, квітка може замерзнути і загинути.

Якщо вологість не відповідає заявленим параметрам - при підвищеному рівні на упаковці буде з'являтися конденсат, що призведе до утворення грибків. При низькому рівні - рослина буде засихати.

Тому ми використовуємо тільки надійні системи кліматизації, такі як «Carrier» або «Thermo King». Система управління винесена в кабіну водія, що дозволяє регулярно контролювати параметри.

 

Пакування квітів і рослин при транспортуванні

Ми завжди попереджаємо своїх клієнтів, що правильна упаковка, це запорука успіху транспортування. У нашій практиці були випадки, що страхові компанії відмовляли в компенсації при неправильному пакуванні товару. Так що, це важливий момент узгодження між покупцем і продавцем.

Для кожного виду продукції пакування повинно відповідати своїм вимогам. Навіть для одної і тої ж рослини тара може бути різною, все залежить від її ступеня зрілості.

Наприклад, якщо бутон зрізаної рослини вже розкрився, то упаковка повинна трохи вентилюватися. Якщо бутон ще щільний і напівзакритий або закритий, то коробка повинна бути щільно запакована, щоб зберігати свій постійний мікроклімат всередині.

А з нашого боку проводиться ряд заходів, з контролю розміщення і фіксації коробок в кузові.

Перевезення, поставка й імпорт екзотичних рослин і квітів з тропічних країн: Колумбія, Еквадор, Кенія

Авіа доставка квітів з Еквадору, Колумбії, КеніїОкремої уваги заслуговує транспортування зрізу квітів з таких країн як Кенія, Еквадор, Колумбія. Найчастіше доставляють троянди, хризантеми, кали, альстромерії і гіпсофіли.

При такому тривалому перевезенні варто враховувати всі стадії, а саме: організацію міжконтинентального перельоту, оформлення сертифікатів, експортне митне оформлення і охолодження (precooling) товару перед самою відправкою.

Авіа рейси з квітами прибувають в Нідерланди, де вся інфраструктура підготовлена ​​для прийняття такого вантажу. Товар розвантажується на спеціальних складах, в яких квіти знову проходять охолодження і підготовку до подальшого перевезення автотранспортом в Україну. Доставка і перевезення квітів з Голландії здійснюється протягом 2 днів.

Митне оформлення і підготовка всіх сертифікатів

Компанія Іст-Вест Логістик акцентує свою діяльність на комплексному підході і організовує своїм клієнтам не просто доставку, а й підготовку всіх дозвільних документів разом з митним оформленням вантажу.

Процес митного оформлення опрацьовується заздалегідь. Це допомагає скоротити час оформлення до 2 годин, після чого вантаж прямує на склад клієнта.

Якщо у вас виникли додаткові питання - просимо зв'язатися з нами.

Зв'язатися з нам
Вдалої Вам логістики!