Вантажоперевезення Америка

Вантажоперевезення по АмериціДля людей, які мають свій бізнес і здійснюють зовнішню торгівлю, вантажоперевезення в Америку є однією з популярних послуг, адже ця країна вважається провідною економікою світу, займає лідируючі позиції серед великих держав, які здійснюють імпорт / експорт різної продукції. У число контрагентів американських товариств входять і українські компанії, які самі або частіше через логістичні фірми організовують доставку продукції в США, Канаду або навпаки в Україну.

Якщо ви тільки починаєте працювати з Америкою чи плануєте оптимізувати свою логістику радимо звернутися до професіоналів. Однією з провідних компаній на ринку, що більше п'ятнадцяти років спеціалізується на наданні послуг в сфері логістики, є Іст-Вест Логістик. Ми здійснюємо надійні, оперативні та якісні міжнародні вантажоперевезення з США, є не посередниками, а надійними партнерами для наших замовників. Компанія готова надати повний комплекс послуг у зовнішньоторговельній діяльності:

  • ведення переговорів;
  • укладання договорів;
  • складська обробка, зберігання;
  • організація транспортування;
  • страхування вантажів;
  • оформлення повного пакету супровідних документів;
  • і багато інших.

Клієнтами нашої компанії є як юридичні, так і фізичні особи. Які мають можливість замовити в EWLogistic доставку в США небезпечних, негабаритних, збірних, інших вантажів з обов'язковим їх оформленням відповідно до законодавства. Ми надаємо найбільш лояльні ціни на послуги транспортування вантажів з Америки і у зворотному напрямку. 

Зв'язатися з нами


Способи доставки вантажів

міжнародні вантажоперевезення сшаДля транспортування вантажів в Америку з України і в зворотному напрямку, використовується морський або повітряний транспорт:

  • Морські вантажоперевезення. Дозволяють доставити в кінцевий пункт призначення великовагові, великогабаритні вантажі. Наша компанія співпрацює з такими операторами морських перевезень, як CMA CGM, CSAV NORASIA, Hapag Lloyd, Maersk line, MSC, ZIM. Досвідчені співробітники EWLogistic доставлять вантаж в порт, виконають експортне / імпортне митне оформлення.
  • Авіаперевезення. Транспортування вантажів авіатранспортом вважається найбільш оперативним. Доставка здійснюється за розробленими основними маршрутами, що дозволяє оптимізувати транспортні витрати - збори в аеропортах, авіа фрахт, зменшити час обробки вантажів на складах у транспортних агентів.

Ціни на вантажоперевезення в Америку залежить від типу вантажу, що перевозиться, його кількості, способу доставки. Замовити вантажоперевезення з Канади, Америки та в зворотному напрямку, можна зателефонувавши нам за вказаними на сайті номерами телефонів, або під час консультації з фахівцем компанії.Отримати консультацію