Вантажоперевезення Європа

Контейнер прапор України Євросоюз вантажоперевезення з в Іст-Вест ЛогістикаОдна з сильних сторін нашої компанії це вантажоперевезення по Європейській частині континенту. Завдяки розширеній мережі агентів майже у всіх Європейських країнах, нам вдається надавати якісний сервіс.

Ми пропонуємо оптимальні рішення в транспортній логістиці і готові якісно здійснити вантажоперевезення з Європи в Україну та інші країни.

Читайте далі, дізнайтеся завдяки чому це виходить і як ми досягаємо таких результатів.

Вантажні перевезення з Європи

Наші надійні координаційні центри забезпечують стандартизований цілеспрямований підхід до завдань, пов'язаних з перевезенням вантажів і логістикою. Європейська логістика закупівель вже багато років є однією з наших основних сфер діяльності. Використовуйте переваги нашої компанії для доставки товарів до Європи або з Європи в потрібне вам місце.

Ми зберемо ваші замовлення і товари, здійснимо вантажоперевезення в Європу і вантажоперевезення з Європи та інших країн в: Грецію, Голландію, Німеччину, Угорщину, Україну, Австрію, Бельгію, Єгипет, Італію, Литву, Марокко, Нідерланди, Швейцарію і Швецію, Чехію, Францію, Азербайджан, Грузію, Болгарію, Ірландію, Естонію, Великобританію, Молдову, Таїланд, Фінляндію, Іспанію, Латвію.

Спробуйте перевезення товару з нашою компанією, і ви переконаєтеся, що ми є надійним партнером.

Замовити послугу

Ми доставляємо матеріали і товари Європейським та Українським клієнтам - великим виробничим компаніям, доставка здійснюється своєчасно. Ми розуміємо на скільки важливо доставити сировину на виробництво, щоб уникнути простою обладнання і всього підприємства. У своїй роботі наші агенти чітко і вчасно вирішують ті проблеми, які можуть виникнути.

Що ми робимо і за чим суворо стежимо?

Дотримуємося транзитного часуВантажівка товар з Європи в Україну Іст-Вест Логістик

Щоб своєчасно здійснювати міжнародні транспортні перевезення, наша компанія постійно стежить за:

  • правильністю оформлення транспортних документів;
  • ситуацією на кордонах, щоб уникнути простою в чергах;
  • погодними умовами, які можуть істотно затримати доставку.

Кожен товар проходить через фільтр нашої системи ризиків, де ми перевіряємо можливість слабких місць в його логістиці та в залежності від їх наявності готуємо запасні варіанти. Так нам вдалося уникнути затримки дуже важливого і термінового вантажу з Швеції, шляхом зміни маршруту через більш південні країни, обійшовши наслідки північного циклону і уникнувши 4 денного простою - для клієнта ці 4 дні були дуже важливі, тому що вантаж їхав на виставкову експозицію.

Консолідація товарів

Завдяки співпраці з ключовими учасниками ринку, ми використовуємо найбільш ефективні способи консолідації в міжнародних перевезеннях. Консолідація відбувається на головних маршрутах, які лежать на шляху проходження вантажу в розвинені-торговельні райони Європи. Вантаж консолідується на спеціалізованих складах, які забезпечують якісну обробку, щоб товари досягли місця доставки якомога швидше. В результаті це значно знижує витрати, пов'язані з транспортуванням та зберіганням товару.

Часті зміни в транспортних і торговельних правилах

Міжнародна логістика вимагає від нас враховувати всі фактори, пов'язані з послугами з перевезення вантажів. З цією метою в нашій компанії постійно відслідковують всі зміни в національних і міжнародних нормативних актах. Завдяки постійному оновленню інформації про зміни в законодавстві ми уникаємо проблем і несподіванок.

Як приклад, що стався недавно, хочемо привести ситуацію з відсутністю дозволів для українських вантажних автомобілів, які прямують транзитом через Польщу. Під кінець року, ці дозволи вибирають всі свої квоти і автомобілі простоюють, ми ж обираємо європейських перевізників або вибудовуємо маршрут через Прибалтику і Білорусь. Так, вантажоперевезення з / в Європу стають трохи дорожче, але зате клієнт отримує товар вчасно і нічим не ризикує.

Негабаритні міжнародні перевезення

Вантажівка товар з України в Європу Іст-Вест ЛогістикЗростаючий попит на перевезення великих і важких вантажів, що перевищують стандартні розміри напівпричепів, потребує вирішення технічних і процедурних проблем. Негабаритні перевезення, зокрема міжнародні перевезення, вимагають кожен раз спеціального плану маршруту. Правила, що обмежують вагу транспортних засобів та вантажів, придатних для даної країни, змушують готувати проект маршруту з особливим урахуванням перетинів. 

Також важливо, забезпечити відповідне навантаження на вісь (в більшості країн ЄС не більше 12 тон / вісь), що часто змушує використовувати спеціалізовані напівпричепи з додатковими опорними елементами.

Більшість проблем з міжнародними вантажними перевезеннями виникають через нестачу досвіду і незнання норм і правил, що діють в окремих країнах. Для задоволення ваших потреб Іст-Вест Логістик пропонує послуги, які завжди є кращими і найбільш економічно ефективними. Ми запевняємо наших клієнтів, що вони кожного разу отримують повністю професійні безпечні і надійні транспортні послуги.

Ми надаємо послуги для компаній в промисловості і торгівлі з усього Європейського Союзу.

Розрахувати вартість транспорту