Вантажоперевезення Китай

Китай Україна прапори торгівля Іст-Вест ЛогістикВантажоперевезення з Китаю в Україну можуть являти собою складний спеціалізований процес, що складається з безлічі послуг, або це може бути проста операція переміщення товару з пункту А в пункт Б. У кінцевому рахунку, вантажоперевезення з Китаю спрямовані на те , щоб доставити товар з однієї точки в іншу найбільш оптимальним і, таким чином, економічно ефективним способом для клієнта. Залежно від потреб клієнта можуть знадобитися різні способи перевезення вантажів.

Наша експедиторська компанія Іст-Вест Логістик може запропонувати вам вантажоперевезення з Китаю морем за конкурентними цінами. Така послуга збереже гроші замовника і забезпечить збереження вантажу.

Розрахувати вартість доставки

Морські перевезення

Морській порт в Китаї транспорт Іст-Вест ЛогістикаНайефективніший спосіб доставки міжконтинентальних вантажів. 20STD, 40STD і 40HC є найбільш часто використовуваними транспортними контейнерами. Існує також багато видів морських контейнерів, використовуваних для міжнародних перевезень в / з Китаю, в тому числі 45HC. Відкриті контейнери, верхні контейнери, пласкі контейнери, стійки і т.д. В залежності від обсягу і типу продукту ми запропонуємо той тип контейнера, який буде більш підходящим для вас і заощадить кошти.

Проблеми в міжнародних перевезеннях Китай-Україна

В епоху швидкого розвитку ринків, щороку ми спостерігаємо збільшення глобальної експансії товарів. Тому інтенсивність міжнародних перевезень також збільшується. Отже, виникає ряд проблем, таких як:

  • збільшення транзитного часу;
  • складності з консолідацією безлічі різних товарів;
  • використання нетарифного регулювання до різних груп товарів;
  • збільшення попиту на негабаритні перевезення;
  • знаходження товарів в групі ризику;
  • погіршення в питаннях безпеки вантажу.

Зазначені проблеми можуть бути успішно вирішені нашою компанією. Адже ми спеціалізуємося на міжнародних транспортних послугах вже більше 15 років. Незважаючи на стаж, ми є фірмою, що динамічно розвивається. Надійна і чесна робота протягом багатьох років значно зміцнила довіру, до нас, клієнтів з усієї України та світу.

Наші агенти приділяють велику увагу безпеці і якості пропонованих послуг з доставки вантажів, ми підходимо до кожного клієнта і його замовлення індивідуально. Цінуємо час замовника і надаємо якісні та надійні послуги. Зв'яжіться з нами для оформлення заявки.

Зв'язатися з нами