Вантажоперевезення Польща

Вантажоперевезення контейнер Польща Іст-Вест Логістик З самого початку своєї діяльності Іст-Вест Логістик здійснювала вантажоперевезення до Польщі. І сьогодні ми успішно проводимо експортні перевезення з України в Польщу, імпортні перевезення з Польщі в Україну. Транспортування здійснюється різними типами транспортних засобів, в основному бортовими причепами з тентом, великогабаритними тентовими причепами, напівпричепами-самоскидами, напівпричепами з рухомою підлогою, рефрижераторами, легкими вантажівками і автобусами. Завдяки нашій співпраці з польськими транспортними агентами, складськими підприємствами, ми можемо запропонувати вам дуже привабливі умови.

Дізнатися умови

Наші міжнародні вантажоперевезення

Експорт

Експорт становить приблизно 40% наших «польських» поставок. Ми раді запропонувати вам прийнятні ціни на експортні поставки до Польщі.

Імпорт

Імпорт становить 45% наших «польських» поставок. Ми зазвичай здійснюємо імпортні перевезення з усієї Польщі. Будемо раді запропонувати вам низькі ціни на транспортування імпортних вантажів з різних країн.

Збірний сервіс

Оскільки Польща є близьким пунктом призначення, і при цьому членом Євросоюзу, доставка товару до Польщі і розміщення товару в режимі імпорт, дозволяє вільно переміщати товар в будь-яку точку Європи. Цей факт робить даний напрямок дуже привабливим.

З огляду на наші постійні вантажопотоки і тісну співпрацю зі складами-експедиторами, ми можемо запропонувати нашому клієнту вільне місце в транспортному засобі на вигідних умовах.

Можливості нашої компанії допоможуть доставити ваш вантаж з усієї Польщі в Україну, інші європейські країни і назад. Ми також надаємо комбіновані перевезення за обраними маршрутами.

Що ми пропонуємо? Вантажоперевезення Польща Цистерна Іст-Вест Логістик

  • Використання сучасних і екологічно чистих вантажних автомобілів;
  • Ефективне планування як маршруту, так і процесу навантаження-розвантаження товару;
  • Конкурентоспроможні тарифи на доставку - завдяки мінімізації "порожніх миль";
  • Тісну співпрацю з учасниками ринку, такими як: складські та експедиторські компанії, митні органи України і Польщі, що передбачає безперешкодне проходження кордону;
  • Транспортні агенти, які можуть здійснити подальшу доставку по Європі.

Наш досвід дозволяє здійснювати міжнародні перевезення вантажів Польща-Україна за конкурентними цінами. Повне обслуговування вантажів, включаючи підготовку маршруту, пакування, маркування, оформлення необхідного комплекту документів, контроль виконання, зберігання вантажу - це далеко не повний перелік наших послуг.

Іст-Вест Логістик надає повний спектр послуг з організації експортних і імпортних вантажоперевезень різними видами транспорту.

Розрахувати вартість перевезення