Вантажоперевезення Росія

Вантажоперевезення контейнер Росія Іст-Вест ЛогістикПеревезення вантажів автомобільним транспортом сьогодні є одним з доступних, якісних і надійних способів оперативно доставити продукцію в будь-який пункт призначення. Звернення до компанії Іст-Вест Логістик дозволить максимально вигідно і якісно, ​​а найголовніше безпечно здійснити доставку різних видів вантажів в Росію. Одним з напрямків діяльності компанії є вантажоперевезення Київ-Москва (Москва-Київ). 

Ми спеціалізуємось на наданні повного комплексу послуг у зовнішньоторговельній діяльності, зокрема - ведення переговорів, укладення договорів, складське зберігання, оформлення пакету супровідних документів, отримання дозволів та сертифікатів і ще багато іншого.

Незважаючи на ситуацію, що склалася між країнами, вантажоперевезення Росія Україна дуже затребувані, адже саме ця країна є одним з найбільших імпортерів продукції, яка виробляється на території нашої держави. 

Надаємо свої послуги в сфері логістики більше п'ятнадцяти років, співпрацюємо як з юридичними, так і з фізичними особами, і є не посередником, а надійним партнером. Адже виконуємо не тільки вантажоперевезення з України в Росію, але і здійснюємо митне оформлення та інші супутні послуги пов'язані з зовнішньоекономічною діяльністю.

Конкурентна ціна на транспортування вантажів, при високій якості надання послуг - одна з основних переваг Іст-Вест Логістик, також ми виконуємо страхування вантажів.

Зв'язатися з нами

Наші послуги

З огляду на необхідність доставки продукції різного призначення, наша логістична компанія, займається транспортуванням наступних видів вантажів:

  • звичайних;
  • небезпечних;
  • наливних;
  • насипних;
  • негабаритних;
  • інших.

Для перевезення вантажів можуть використовуватися рефрижератори, а також автомобілі спеціального призначення різної вантажопідйомності, в залежності від типу вантажу. Всі транспортні засоби повністю підготовлені і пристосовані, проходять систематичний техогляд, на маршрут виходять досвідчені водії з багаторічним стажем. До кінцевого пункту призначення вантаж доставляється у встановлений договірними зобов'язаннями термін та без пошкоджень.

Для зниження транспортних витрат наші фахівці розробляють найбільш оптимальні маршрути, узгоджують заздалегідь необхідні документи і процедури митного оформлення в місцях відправлення / отримання, що дозволяє клієнтам заощадити їхні кошти. Міжнародні вантажоперевезення і митне оформлення здійснюються в / з Харкова, Києва, Одеси, Дніпра, інших міст України.

Ціна на вантажоперевезення залежить від виду вантажу, його кількості, ваги, кілометражу, інших факторів.

Дізнайтеся вартість доставки вашого вантажу

Розрахувати вартість