Вантажоперевезення Туреччина

Контейнер вантажоперевезення Туреччина Іст-Вест ЛогістикНаша транспортна компанія підтримує високі технологічні стандарти і з урахуванням інновацій інвестує в технічну інфраструктуру. Завдяки цьому клієнти Іст-Вест Логістик можуть використовувати найефективніші способи транспортування і робити якісні вантажоперевезення Туреччина-Україна.

Іст-Вест Логістик - міжнародна доставка Туреччина

Ми здійснюємо широкий спектр логістичних рішень: автомобільний, мультимодальний, повітряний, морський, залізничний транспорт.

Замовити консультацію

Автомобільний транспорт

Надаємо логістичні послуги в Україні, а також пропонуємо перевезення в європейські країни і Росію, з Туреччини. Компанія інвестує в технічну інфраструктуру і її пріоритетом є інновації для підтримки передових технологічних стандартів.

Повітряний і морський транспорт

Пропонуємо вантажоперевезення в Туреччину повітряним і морським транспортом завдяки великій мережі агентств, ліцензіатів та філій міжнародних організацій. Здійснюємо рейси з транспортування вантажів на паромах, але через відносну дорожнечу, цей спосіб не є поширеним.

Мультимодальний транспорт

Наша компанія вважає за краще використовувати мультимодальні транспортні рішення, тому що це ефективний спосіб перевезення. Іст-Вест Логістик пропонує міжнародні перевезення в будь-який регіон Туреччини. Ми намагаємося постійно вдосконалюватися в своїй справі - створюючи індивідуальні рішення для своїх клієнтів.

Здійснюємо комплексні логістичні послуги за допомогою структури орієнтованої на клієнта і пропонуємо рішення, які створюють конкурентні переваги. Доставка вантажів в різні країни можлива завдяки технологічній інфраструктурі - яка дозволяє вам контролювати відвантаження; агентським мережам по всьому світу і команді професіоналів, що спеціалізуються на улюбленій справі.

Маємо можливість міжнародного перевезення з Туреччини важких і негабаритних вантажів для будівельної, електроенергетичної, нафтової і газової промисловості.

Замовити послугу