Морські перевезення небезпечних вантажів

Вантажоперевезення небезпечного вантажу Іст-Вест ЛогістикаДо небезпечних вантажів відносяться різні матеріали та речовини (рідини, хімікати, інші), транспортування яких здійснюється з дотриманням особливих умов, при яких не проявляється їх згубний вплив на здоров'я людей і навколишнє середовище. 

Існує класифікація небезпеки вантажів, при транспортуванні вантажовласник повинен знати свій клас. Кожен поважаючий себе виробник, зобов'язаний надати документи, що підтверджують до якої категорії відноситься товар. Цей документ називається паспорт або сертифікат безпеки, англійською MSDS (Material Safety Data Sheet)

Компанія Іст-Вест Логістик надає послуги з морських перевезень небезпечних вантажів. Завдяки напрацьованим контактам з агентами у великих транспорних вузлах, ми можемо отримувати дані сертифікати навіть при відсутності його у виробника, і домовлятися на місцях з основними морськими і авіа лініями.

Зв'язатися з нами

Чому ми:

Ми більше п'ятнадцяти років працюємо в цій сфері, завдяки багаторічному досвіду надаємо якісні вантажоперевезення на вигідних умовах. У комплекс наших послуг входить:

  • контроль пакування і маркування небезпечних вантажів, згідно з вимогами і правилами їх транспортування;
  • страхування вантажів в надійних компаніях;
  • оформлення пакету супровідних документів;
  • організація оперативної інспекції вантажу;
  • його доставка в порт відправлення;
  • виконання експортного / імпортного митного оформлення.

Нашими партнерами є такі оператори морських перевезень, як CMA CGM, CSAV NORASIA, Hapag Lloyd, Maersk line, MSC, ZIM, тому перевезення небезпечних вантажів морським транспортом з нами, буде надійним і якісним.

Важливою перевагою у співпраці з Іст-Вест Логістик, є конкурентні розцінки на морські перевезення небезпечних вантажів.

Розрахувати вартість транспортування