Негабаритні морські перевезення

Вантажоперевезення негабаритного вантажу море Іст-Вест Логістика Технічно складним видом вантажоперевезень, вважається перевезення негабаритних вантажів. До них відносяться вантажі, вагові або габаритні характеристики, яких, перевищують встановлені норми. Подібні перевезення мають ряд особливостей і строго регламентовані.

Для кожного такого транспортування необхідно спроектувати маршрут з урахуванням параметрів вантажу, узгодити з учасниками процесу, отримати дозвіл у місцевих органів влади.

Найбільш економічно ефективним буде перевезення негабаритних вантажів морським транспортом.

Розрахувати вартість транспортування

Використання морського транспорту максимально ефективне

Особливо при транспортуванні вантажів:

  • великовагових;
  • великогабаритних;
  • на далекі відстані;
  • при наявності водних ресурсів в поблизу місць завантаження/вивантаження.

За найбільш вигідними цінами замовити надійні і якісні міжнародні негабаритні морські перевезення, з використанням різних видів кораблів (лісовозів, танкерів, балкерів, інших), можна в Іст-Вест Логістик. Компанія спеціалізується на наданні даного виду послуг більше п'ятнадцяти років. Наші фахівці допоможуть оформити повний пакет супровідних документів, застрахують вантаж в надійних, перевірених компаніях, виконають пакування, маркування вантажів для безпечного транспортування, організовують оперативну інспекцію вантажу, доставлять його в порт, виконають експортне / імпортне митне оформлення.

Зв'язатися з нами

Вантажоперевезення габаритного вантажу Іст-Вест Логістика