Морські перевезення

Морський порт корабель вантажоперевезення Іст-Вест ЛогістикаЯкщо ви експортер української продукції або торгове підприємство, яке імпортує товари в Україну, то у вас є потреба в мінімізації витрат на логістику. Міжнародні морські перевезення вантажів є найдешевшим видом транспорту в світі. Отже, давайте використовувати цю перевагу для свого товару!!! Нижче ми розкриємо секрет ефективної логістики, а також наведемо вдалий приклад з нашої практики - міжнародних вантажоперевезень морем.

Отримати консультацію

Ми не обіцяємо, що надамо найнижчу ціну на ринку перевезень, але як ви пам'ятаєте дешевий не завжди якісний. Про те, ми ГАРАНТУЄМО, що організуємо найефективніші міжнародні перевезення, і щоб це не звучало як порожні слова, ми відкриємо завісу нашої роботи.

По-перше, ми заздалегідь проробляємо маршрут прямування вашого вантажу, враховуємо умови роботи в портах завантаження і вивантаження, клас небезпеки вантажу, можливість намокання та його ризик щодо крадіжки.

По-друге, перед кожним морським перевезенням контейнерів наш фахівець розглядає ваш товар через призму відомих нам помилок, як своїх, так і чужих. Нами розроблена система ризиків, що складається з чек-листів, вона дозволяє уникнути багатьох проблем.

По-третє, змушені визнати, що за 15 років ми допускали помилки. Але ми їх ретельно вивчали, вивчали також помилки інших компаній. При цьому НІКОЛИ, не перекладали свою відповідальність на нашого клієнта. Вирішення непередбачених питань в порту, або зміна ціни фрахту під час перевезення - для нашого клієнта умови завжди незмінні!

По-четверте, у нас прямі угоди з морськими лініями CMA CGM, CSAV NORASIA, Hapag Lloyd, Maersk line, MSC, ZIM. В кожному порту України є свій експедитор, свій представник, який буде відстоювати ваші інтереси перед адміністрацією порту або державними органами.

По-п'яте, отримати дешевий морський фрахт, це ще не означає, що у вас ефективна логістика, адже в цьому процесі існують такі складові як швидкість обробки вантажу в портах, наземний транспорт, завантаження товару, ефективність та швидкість обробки документів, через що виникають простої морських контейнерів (демередж) і зберігання в портах, митне оформлення і багато іншого.

По-шосте, за рахунок великого вантажопотоку, наша компанія може надавати більш дешеві вантажні перевезення, розміщувати ваш товар в частково заповнених контейнерах, або отримувати знижки на доставку великих обсягів.


Контейнеровоз вантажоперевезення Україна Іст-Вест ЛогістикаЯкщо ми були переконливі, дізнайтеся вартість перевезення морського вантажу (морські перевезення вантажів вартість). Замовивши послугу зараз, наш клієнт отримує безкоштовне митне оформлення * на другу поставку, а це економія мінімум 4000 грн. 

Замовити послугу зараз

Якщо у вас залишилися сумніви, то хочемо озвучити історію одного клієнта - з нашого кейса

Компанія займається імпортом електроніки з Китаю і відповідно ми їм надаємо послуги морські перевезення з Китаю. В одному з замовлень отримали заявку на вантажоперевезення QLED телевізорів, діагоналлю 60 ", в кількості 57 шт., вартість партії 48 849 $. Компанія потурбувалася про безпеку свого вантажу і попросила додатково застрахувати товар. Продукція відвантажувалась на умовах FOB Shenzhen (див. INCOTERMS 2010), для цього наш агент подав морській контейнер постачальнику і той його завантажив. Далі було найцікавіше!

Ми завжди робимо фото звіт, завантаженого товару - з різних причин, дізнатися як завантажили і закріпили товар, яку кількість товару було реально завантажено, для звіту в страхову компанію; це також допомагає відокремити сфери відповідальності учасників перевезення на різних етапах.

І ось, що ми отримуємо ....... на фото бачимо, що товар завантажений неправильно, в горизонтальному положенні, а це категорично забороняється настановами виробника по транспортуванню.  Таке перевезення веде до пошкодження матриці телевізора. 

Інша проблема на фото – пакування, воно не підготовлене ​​до морського перевезення, це може привести до намокання продукції. А вантаж вже завантажений і контейнер відправився в порт.

За рахунок злагодженої роботи, нам вдалося перехопити контейнер в порту і здійснити перепакування, додатково захистили товар плівкою, і завантажили товар правильно, згідно з правилами.

Потім вирішили спрогнозувати ситуацію, якби ми не зробили фотофіксацію і отримали пошкоджений товар в порту Одеса (морські перевезення Одеса). Хто б відповідав, хто компенсував би витрати, адже вантаж застрахований?

Згідно з правилами страхування, страхова компанія не відшкодовує збиток, пов'язаний з неправильним завантаженням товару. Транспортна компанія також не відповідає за навантаження товару (згідно з правилами Інкотермс 2010 це сфера відповідальності постачальника). 

У підсумку все вказує на вантажовідправника. Якщо хтось з Китаєм не працює, то можемо з вірогідністю в 99% повідомити, що такі компенсації китайські компанії не здійснюють. Відповідно власник вантажу був дуже близько до втрати 60000,00 $ (сюди входить вартість морського фрахту, оплата митних платежів).

Після докладної доповіді керівництву компанії, весь обсяг імпорту був переданий нашій організації для забезпечення логістики.

Якщо про аналізувати цю історію, то чи варте часу, питання в економії 50-100 доларів на всьому перевезені? Ми впевнені, що інші транспортні компанії не піклуються так, про вантаж свого клієнта як ми. Адже цьому потрібно приділити чималу увагу, витратити час, мати надійних партнерів і володіти великим досвідом транспортних перевезень.

Розрахувати вартість

Ми не хочемо сказати, що наші ціни вище, ніж у інших. Ми хочемо донести нашому клієнтові, що коли конкуренти починають цінову війну і демпінгуют, пам'ятайте, ціна зменшується за рахунок якості послуг, що надаються. Ми собі такого дозволити не можемо.

Послуги з перевезення вантажів морським транспортом приховують в собі сотні, якщо не тисячі нюансів, які ми не розкрили. Так що будьте обережні і пам'ятайте, що тільки ви і ніхто інший, повинні думати про безпеку свого товару.

Перевезення небезпечних вантажів морем. Існує велика класифікація небезпечних товарів, в залежності від кількості, виду пакування і т.д. Це окрема тема, яку ми постараємося розкрити на інших сторінках нашого сайту.