Мультимодальні перевезення

мультимодальні перевезення вантажівОдним з важливих напрямків логістики є мультимодальні перевезення, які передбачають доставку вантажу з використанням декількох видів транспорту. Основне їх призначення - скорочення витрат. Від інших видів доставки, мультимодальні перевезення вантажів відрізняє наявність:

  • одного організатора;
  • єдиного договору;
  • єдиного тарифу (наскрізного).

На вітчизняному ринку логістики перевіреної компанією вважається Іст-Вест Логістик, одним з напрямків діяльності якої є транспортна логістика мультимодальних перевезень. Ми більше п'ятнадцяти років здійснюємо вантажоперевезення, пропонуємо якісні послуги, а також найбільш конкурентні ціни та вигідні умови співпраці.

Наша компанія є надійним партнером, а не посередником, тому організація, а також управління мультимодальними перевезеннями здійснюється логістами, що мають багаторічний досвід роботи в даній сфері. Крім перевезення вантажів, ми оформляємо пакет супровідних документів, здійснюємо страхування вантажу в надійних компаніях, складську обробку вантажів, їх зберігання, ведемо переговори, укладаємо договори, виконуємо пакування, маркування вантажу згідно з вимогами, його оперативну інспекцію, експортне / імпортне митне оформлення. Вартість мультимодальних перевезень залежить від типу вантажу, його обсягу, ваги, використовуваного транспорту, інших факторів.

Зв'язатися з нами

міжнародні мультимодальні перевезенняПереваги мультимодальних перевезень

Мультимодальні перевезення дозволяють оперативно і надійно доставити як звичайні,  так і негабаритні, великовагові, небезпечні, змішані вантажі, з використанням різного мультимодального транспорту - автомобільного, залізничного, морського, авіа. Транспортування небезпечних вантажів здійснюється з дотриманням всіх необхідних умов, з обов'язковим їх пакуванням і маркуванням, відповідно законодавчим нормам.

В мультимодальних вантажоперевезеннях дуже часто використовуються спеціальні контейнери. Контейнерні вантажоперевезення дозволяють за мінімальний період часу змінити вид транспортного засобу. Даний спосіб перевезень користується популярністю завдяки:

  • ефективному комбінуванню різних видів транспорту;
  • швидкій доставці вантажів в кінцевий пункт призначення.

Для зниження витрат клієнтів на транспортування, наші фахівці розробляють найбільш оптимальні маршрути, шляхом поєднання на різних етапах транспортування, перевезення автомобільним, морським. залізничним, авіа транспортом.

Замовити міжнародні мультимодальні вантажоперевезення можуть як юридичні, так і фізичні особи. Доставка вантажів здійснюється з Європи, Китаю, США, Туреччини, а також по Росії (Москва, СПб), в країни і міста ближнього зарубіжжя Казахстан, Узбекистан, Білорусь (Мінськ), з України і в зворотному напрямку. Ціни на інтермодальні змішані вантажоперевезення, можна дізнатися заповнивши ФОРМУ на сайті компанії, або під час індивідуальної консультації.

Замовити консультацію