Митно-брокерські послуги

Ви імпортуєте / експортуєте продукцію або тільки плануєте зовнішньоекономічну діяльність? Вітаю, на даному сайті ви знайдете багато підказок, які дозволять зробити вашу діяльність успішною, читайте до кінця і ми розкриємо головні особливості митного очищення.

Митне оформлення

- це процедура декларування товару перед державними контролюючими органами для сплати податків (мито, акциз, ПДВ) до бюджету держави, крім цього ще й проходження технічного, санітарного, ветеринарного контролю, для того щоб забезпечити безпеку на митній території. Іншими словами цю процедуру називають - розмитнення або митне очищення.

послуги митного оформлення

 

Це важлива і невід'ємна частина імпортно-експортних операцій. Якщо Ваша діяльність пов'язана із зовнішньою торгівлею, один невірний крок чи помилка, може просто «заморозити» вантаж, зриваючи всі раніше складені домовленості або кардинально змінити фінансову модель вашої поставки.

Прикладів таких помилок можна навести безліч. Один з них - до нас звернувся клієнт з проханням оформити лампи розжарювання з Китаю, які припливають в порт Південний через 2 дні. Наш фахівець, митний брокер, опрацювавши код ТНВЕД товару, виявив, що на товар діє антидемпінгове мито в розмірі 78%, що збільшує собівартість пропорційно, звичайно ж клієнт про це не знав. Саме тому ми завжди просимо - погоджуйте митні процедури з фахівцями заздалегідь. Звертайтеся і отримуйте консультацію з митного оформлення безкоштовно.

Нехтування порадами експертів забирає у імпортера і експортера час і гроші. Саме це втрачають на митниці недосвідчені учасники ринку. Так навіщо ризикувати, якщо фірма Іст-Вест Логістик надає митно-брокерські послуги в Києві і по всій Україні.

Переваги нашої компанії:

 1. Ми вміємо відстоювати вартість товару на митниці. З цього починалася наша діяльність і прийшли ми на цей ринок, тому що ніхто не хотів відстоювати інтереси імпортера. Навчившись робити це для себе, ми почали ділитися своїм досвідом;
 2. Наш досвід становить понад 15 років. Весь цей час ми вчилися на своїх і чужих помилках, і тепер допоможемо вам бути на крок попереду ваших конкурентів;
 3. Ми хочемо відстоювати інтереси клієнта на митниці, тому що свого часу були на вашому місці, а також це відповідає місії нашої компанії. 
 4. Ми знаємо, як багато існує підводних каменів і перешкод, наскільки складно відстежувати зміни в нормативних актах не будучи професіоналом цієї сфери.
 5. Наша компанія входить до Громадської ради при митному комітеті;
 6. Ми любимо складні проекти, тому що вони допомагають нам вчитися і розвиватися, створювати клієнту користь. Один з наших кейсів митного оформлення, читайте в нашому портфоліо.

Якщо ми вас переконали, що працювати з нами буде зручно і безпечно, тоді звертайтеся до нашого брокера.

Любов до своєї справи, мотивований персонал і наявність практичного досвіду - це ті чинники, які допомагають нам здійснювати митне оформлення вантажів в Україні (наші брокери знаходяться в Києві, Одесі, Дніпрі, Львові) краще, швидше і якісніше, ніж конкуренти. Наших брокерів відрізняє:

 • чітке розуміння алгоритму дій;
 • уважність при підготовці документації;
 • постійний моніторинг нормативних змін;
 • мобільність і оперативність;
 • дії проходять по заздалегідь узгодженому сценарію.

Компанії, що займаються митним оформленням, не завжди охоче діляться інформацією. Ми ж - працюємо відкрито, і в черговий раз нагадаємо про те, що митне оформлення вантажів необхідно узгоджувати заздалегідь, до моменту початку транспортування.

Цікавитесь вартістю послуг митного оформлення?

Митне оформлення: ризики та потенційні загрозиМіжнародні перевезення митне оформлення

Якщо ми вас не змогли переконати, і ви вирішили оформлятися самостійно або з іншим брокером, то хочемо розповісти про найпоширеніші помилки і мінімізувати ваші витрати. Більшість з них припадає на організацію митного оформлення. 

Що може піти не так? Як показує наша практика, а це понад 15 років успішної роботи, експортер / імпортер повинен приділити максимальну увагу чотирьом моментам:

 1. Визначити коректно код товару за УКТЗЕД - це САМИЙ головний крок на шляху успішного оформлення.
 2. Перевірити товарно транспортні і комерційні документи заздалегідь, до моменту подання вантажної митної декларації на митницю.
 3. Заздалегідь дізнатися чи пропустить митниця вартість вашого товару і чи не буде нараховано додаткових зборів.
 4. Перевірити наявність дозвільних документів, які митниця має право вимагати: сертифікати, висновки, виписки з реєстрів і т.п.

Митний брокер - критерії його ефективності

При виборі митного брокера радимо звернути увагу на наступні моменти:

 1. Митний брокер повинен сам визначити код товару по ТН ЗЕД (УКТЗЕД). Якщо брокер не бере на себе зобов'язання по даному питанню, а також пропонує оформитися під печаткою імпортера, будьте обережні;
 2. Вже в процесі митного оформлення, брокер озвучує наявність помилки в документах - це вина брокера або один з його способів заробити більше, досвідчений брокер завжди ретельно вивчає документи перед подачею їх в митну службу;
 3. В процесі оформлення, брокер озвучує, що вартість товару за інвойсом нижче, ніж індикативна ціна в митній базі - це означає, що брокер не виконав підготовчої роботи і не потурбувався проаналізувати це питання;
 4. В процесі оформлення, брокер озвучує необхідність подачі документів, які ви раніше не обговорювали - висновок той же, як і в п.3 - підготовча робота не проведена належним чином;
 5. Постійно з'являються додаткові витрати на вирішення різноманітних питань - це привід замислитись про порядність брокера.

Безумовно і у нас виникають непередбачені ситуації, але вони не мають масового характеру. І звичайно ж найголовніший показник ефективності, до якого ми завжди прагнемо - це швидко оформлений товар, за обумовлену суму податкових платежів.

Міжнародні перевезення - митне оформлення від Іст-Вест Логістик

Незважаючи на зусилля уряду поліпшити процедуру оформлення експортно-імпортних операцій, процес акредитації та отримання дозволів на митниці для вантажоперевізника не стає простіше. Використовуючи системний підхід і накопичені з роками знання, наше підприємство надає комплексну допомогу в митному оформленні вантажів спільно з транспортною логістикою. А це:

 • Розробка оптимального маршруту;
 • Ефективні схеми розмитнення товарів;
 • Організація митного оформлення товарів в стислі терміни і з мінімальними фінансовими витратами;
 • Професійні зв'язки;
 • Легітимність дій в юридичному плані, а за потреби і відстоювання інтересів клієнта в суді.

У нас на сайті ви можете замовити прайс-лист на митно-брокерські послуги.

Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на професіоналізм і відповідальність у веденні справ. Ми випереджаємо ризики і вирішуємо самі нестандартні проблеми, що виникають під час митного оформлення міжнародних вантажів. 

Таке рішення позбавить вас від непотрібної суєти, дозволивши зосередитися на основній діяльності. Складність завдань для нас не має значення. Телефонуйте за вказаними телефонами або приходьте в наш офіс. Завжди раді допомогти!