Акредитація на митниці

Першим кроком для здійснення зовнішньоекономічної діяльності, є акредитація на митниці. Вона являє собою процедуру реєстрації фізичних осіб підприємців (ФОП) або юридичних осіб у митній службі. Після проходження акредитації видається офіційний документ із зазначенням облікового номеру суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності.

Така процедура виконується один раз, але при зміні інформації про суб'єкт ЗЕД, зазначеної в даному документі (картці), особа що здійснює ЗЕД, в обов'язковому порядку повинна повідомити митні органи, звернувшись для внесення змін. Картка являє собою бланк встановленого зразка.

акредитація в митниці

Процедура акредитації не надто складна, але має ряд нюансів, тому самостійне її виконання відніме багато сил і часу. Однією з компаній на вітчизняному ринку логістики є Іст-Вест Логістик, яка спеціалізується на вантажоперевезеннях, а ще надає комплекс додаткових послуг. До їх переліку входить і акредитація на митниці Київ, Одеса, Дніпро (Дніпропетровськ), Харків. 

Клієнти з інших міст України, також можуть звернутися до нас для проведення процедури акредитації, ми гарантуємо надання кваліфікованої допомоги в короткий термін і за найбільш вигідною ціною. У певних випадках і взагалі без коштовно!

Задати питання

Що необхідно для проведення акредитації

Акредитація в митних органах передбачає обов'язковий перелік документів, що включає:

  • заповнену заяву на акредитацію встановленої форми;
  • виписку з державного реєстру (перша, друга сторінки);
  • паспорт, ідентифікаційний код власника фірми і особи яка буде уповноважена на роботу з митницею (митного брокера).

Але, ще можуть виникнути додаткові питання, фахівці нашої компанії не тільки доступно розкажуть, як отримати акредитацію, а й допоможуть виконати дану процедуру.

Необхідно пам'ятати про те, що акредитацію підприємства або ФОП на митниці, слід виконувати завчасно, що дозволить уникнути затримок і труднощів в процесі здійснення зовнішньоекономічної діяльності. Якщо з яких - небудь причин дана процедура не може бути вами виконана, одним з наших умінь є акредитація на митниці онлайн, що дозволяє отримати картку акредитації, не виходячи з дому - лише заповнивши заявку (з зазначенням необхідної інформації) на нашому сайті.

Отримати консультацію