Митний брокер

клавіатура митний брокерМитний брокер - це ваш представник і довірена особа в митних органах. Тому підходити до вибору такого фахівця потрібно вкрай уважно, адже від його професіоналізму може залежати собівартість продукції. Висококласний брокер (митний) підкаже яким чином можна оптимізувати доставку і знизити базу оподаткування в правовому полі. Заздалегідь підготує необхідні документи, щоб зменшити витрати під час транспортування та митного оформлення. Це і багато іншого включають в себе послуги митного брокера.

Задати питання

Але про все по черзі, спершу давайте розглянемо які складнощі можуть очикувати суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності.

Які проблеми очікують під час митного оформлення:

1. Визначення коду товару по ТН ЗЕД

ТНЗЕД - це товарна номенклатура зовнішньоекономічної діяльності, гармонізована система опису і кодування товарів. Вкрай важливо визначити цей код ще при розрахунку фінансових показників, тому що від цього залежить розмір мита, пакет дозвільних документів і взагалі можливість експорту або імпорту товару. Відповідно до митного кодексу код товару визначає сам декларант, тобто фахівець з митного оформлення, якщо він є у вас в штаті або найманий агент митного оформлення.

2. Вартість товару не підтверджується митницею

Одна з найпоширеніших проблем при імпортних операціях, коли митниця піднімає суму податкових платежів на свій розсуд. Відповідно, не перевіривши даний аспект, підприємець або компанія ризикує отримати продукцію із завищеною вартістю. Наші фахівці завжди перевіряють це питання заздалегідь.

3. Правильне оформлення дозвільних документів

Не завжди підприємство звертає увагу на це питання, але іноді воно стає дуже важливою проблемою на шляху ЗЕД.

4. Митне оформлення в іншій країні

Якщо ми говоримо про експортні операції, то необхідно опрацювати митне оформлення в країні  куди відправляється вантаж. Можна подумати, що це вже обов'язки покупця, але, коли у нього починаються проблеми, це все транслюється і на вас.

Переваги митного брокера від компанії Іст-Вест Логістик: 

1.Митний брокер Іст-Вест Логістик Наш фахівець самостійно визначає код ТН ЗЕД під свою відповідальність. Так що у клієнта відпадає потреба витрачати на це час, при цьому весь його досвід і знання в розпорядженні клієнта.

2. Митна вартість і її підтвердження. Цей ризик наш брокер розглядає на другому етапі, після визначення коду УКТЗЕД. Він заздалегідь опрацьовує процедуру митного оформлення за вартістю. Іноді митниця завищує вартість митних платежів, але про це ми дізнаємося заздалегідь, а коли обізнаний, то озброєний. Ми пропонуємо клієнту кілька варіантів і в залежності від рішення вибудовуємо нашу стратегію.

Хочете дізнатися, як відстояти вартість на митниці? Звертайтеся до наших фахівців

Отримати консультацію

3. Від наявності дозвільних документів залежить процедура оформлення. Тому, для зручності та економії часу нашого клієнта, Іст-Вест Логістик об'єднує всі послуги брокера в один процес. Наші фахівці при оформленні перевіряють кожен символ, щоб уникнути непорозумінь і простою транспорту.

4. На підприємстві прописані чіткі процеси, система ризиків, через які проходить митне оформлення наших клієнтів. Це допомагає використовувати досвід інших підприємств і не допускати помилок. Що в свою чергу, призводить до збільшення швидкості митного оформлення, відсутності простоїв товару як в транспортному засобі, так і на митному терміналі.

Ми пропонуємо:

  • митне оформлення за 3 години;
  • оформлення по всій Україні: Київ, Львів, Дніпро (Дніпропетровськ), Одеса, Харків, Бориспіль, Кривий Ріг, Запоріжжя, Кропивницький, Хмельницький та ін.;
  • вирішення будь-яких митних питань, які лежать в правовому полі.

Що входить до послуг брокера:

  • акредитація підприємства або ФОП-а на митниці;
  • перевірка всіх документів при оформленні;
  • попередній (ідентифікаційний) огляд товару в транспортному засобі;
  • докази коду УКТЗЕД товару;
  • відстоювання вартості товару перед митницею;
  • оформлення всіх дозвільних документів, включаючи сертифікат походження EUR-1;
  • оформлення в митних режимах України: експорт, імпорт, тимчасове ввезення, ввезення / вивезення товару для переробки та ін.

Вартість брокерських послуг

папки експорт імпорт Україна митниця Іст-Вест ЛогістикаВартість послуг митного брокера складає від 3000 до 5000 грн, це середня ціна по ринку. Але перед тим, як порівнювати ціни, задайте собі питання - чи можна отримати професійну послугу дешево? А що входить в перелік послуг? Кому доведеться готувати документи і скільки на це витрачати часу? Звертайте увагу на досвід компанії і залишені відгуки. Наші кейси ви зможете вивчити на сторінці портфоліо, разом із відгуками.

Пам'ятайте, що час найдорожчий ресурс, а ми допомагаємо вам його заощаджувати!

Хочемо навести один приклад: Згідно із законодавством зворотнє ввезення своєї продукції в Україну зобов'язує сплатити ПДВ і митні платежі - як і в режимі імпорт! Наші фахівці допомогли одній компанії експортеру харчових продуктів, уникнути додаткових витрат із-за повернення товару. Проблема виникла - оскільки маркування не відповідало вимогам законодавства країни імпортера, товар не міг пройти митне очищення. 

Опрацювавши це питання, наш фахівець знайшов рішення в законодавчому полі - продукцію розмістили на митно-ліцензійний склад, на якому було проведено додаткове маркування, після чого товар успішно оформили. Скільки заощадив наш клієнт - орієнтовно $ 1450.

Так що приймайте рішення зважено!

Якщо у вас залишилися питання, наші фахівці завжди раді допомогти, надавши вам безкоштовну консультацію по митному оформленню.

Замовити консультацію