Оформлення дозвільних документів

оформлення декларації про відповідністьМіжнародне перевезення товарів здійснюється тільки за наявності повного пакету дозвільних документів, які повинні бути оформлені відповідно до законодавчих норм і вимог країни одержувача, країни відправника, а іноді і транзитних країн. Для безперешкодного транспортування вантажів слід звертатися до надійних, перевірених компаній, які виконують не тільки доставку товарів, а й надають послуги зі збирання та оформлення дозвільної документації.

Однією з таких компаній є Іст-Вест Логістик, яка протягом п'ятнадцяти років спеціалізується на вантажоперевезеннях і надані повного комплексу супутніх послуг. Наші фахівці, які мають багаторічний досвід роботи в сфері логістики, підготують документи для оформлення декларації відповідності або сертифіката, а також інших необхідних дозволів, що позбавить клієнтів від додаткових турбот.

Задати питання

Наші послуги

декларація відповідності оформитиКрім ведення переговорів, укладання договорів, організації перевезень, страхування вантажів наші фахівці можуть допомогти з сертифікацією товару, якщо він підлягає обов'язковій сертифікації, та оформленням сертифіката відповідності.

Часто необхідним дозвільним документом є декларація відповідності, оформити яку також допоможуть наші співробітники. Вона необхідна для деяких груп товарів, що імпортуються –продовольчого, рідше непродовольчого призначення. Декларація, сертифікат необхідні при ввезенні товарів на територію країни, дані документи підтверджують безпеку продукції і її відповідність внутрішньодержавним вимогам.

Ще важливими документами в міжнародній торгівлі є ветеринарні та карантинні сертифікати. Які необхідно отримати в країні походження продукції для безпроблемного оформлення експорту. 


оформлення сертифіката відповідності

Порядок оформлення даних дозвільних документів досить складний. Відповідно вимагає наявності певних знань законодавчої бази, тому самостійно оформляти їх довго і проблематично. Наші кваліфіковані співробітники знають правила і нюанси оформлення, тому підготують дозвільні документи дуже швидко.

Вартість оформлення залежить від численних факторів, обговорюється з кожним замовником в індивідуальному порядку. Наша компанія співпрацює як з юридичними, так і з фізичними особами.

 

 

Отримати консультацію