Оформлення імпорту

Митне оформлення імпорту - розмитнення

Контейнер Україна Імпорт компанія Іст-Вест Логістик Перед вами стоїть завдання організації імпорту продукції в Україну, або ви вже завозите, але ефективність митного оформлення залишає бажати кращого? Тоді варто ознайомитися з нашим підходом і рекомендаціями, яким чином найкраще це здійснити.

Спершу давайте розберемо на складові частини весь бізнес-процес митного оформлення імпорту.

Нам потрібно розуміти, що імпортне митне оформлення, а у вузькому колі фахівців більш відоме як розмитнення, залежить від багатьох чинників і один з них - це транспортна логістика, тобто процес доставки товару. Ми не будемо описувати особливості доставки, але хочемо акцентувати увагу, що від дій транспортної компанії, залежить як піде процедура оформлення. Від менеджера і митного брокера - як будуть оформлені документи. Від синхронізації дій усіх учасників, залежить як пройде кордон ваш товар.

Для того щоб полегшити завдання клієнта, ми пропонуємо всі ці послуги від однієї особи. Клієнту не потрібно відволікатися на організаційні питання, а наша команда організовує логістику і синхронізує всю інформацію для більш ефективного митного оформлення вантажів.

З огляду на вище сказане, процедуру митного очищення необхідно планувати заздалегідь! Про що ми завжди просимо своїх клієнтів.

Замовити консультацію

Порядок митного оформлення імпорту

 • Митний термінал ДП Бориспіль Іст-Вест Логістік Обміркуйте транспорт, узгодьте прикордонний перехід і обговоріть з митним брокером процедуру перетину кордону. При доставці вантажу автомобільним транспортом, у деяких випадках, необхідно оплачувати податки до перетину кордону. Схожа ситуація і з доставкою морським транспортом - ви не заберете товар з порту поки не сплатите податки. Варто заздалегідь узгодити з митним брокером і транспортною компанією оформлення товаротранспортних документів.
 • Оформлення паспорта угоди при імпорті. Заздалегідь погоджуйте з брокером сценарій оформлення, дізнайтеся який код ТН ЗЕД (УКТЗЕД) відповідає вашому товару. Чи не буде у митниці сумнівів щодо даного коду. Якщо будуть, ви повинні заздалегідь до цього підготуватися, інакше є шанси на додаткові витрати по простою транспортного засобу і отримати товар з затримкою. Досвідчений брокер повинен вам це підказати. Можете звернутися до наших фахівців, вони завжди вам допоможуть абсолютно безкоштовно.
 • Від попереднього кроку також, залежить ставка податків та зборів, але тільки його недостатньо. Переконайтеся, що митну вартість товару підтверджує фіскальний орган, в деяких випадках, митниця може підняти суму. Наші фахівці обов'язково розглядають таку ситуацію перед оформленням, для того щоб була можливість підготувати підтверджуючі документи заздалегідь і уникнути дорогих затримок.
 • Від коду УКТЗЕД (УКТЗЕД) залежать ще вимоги до дозвільних документів. Відсутність одного з них може заблокувати імпорт вашого товару. Для зниження залученості нашого клієнта в процес імпорту, наші фахівці допоможуть оформити всю необхідну дозвільну документацію, що знову ж знижує ризик виникнення помилок і збільшує ефективність самого оформлення.

Всі ці складові разом формують ваші витрати в паспорті угоди

 • Не забувайте про маркування продукції. Це одна з потенційних перешкод, яка може створити складності при оформленні та здорожити процедуру. Наприклад, вся імпортована продукція харчової групи, повинна мати маркування українською мовою.
 • І звісно, один з перших етапів, але не менш важливий - підприємство повинно бути акредитовано на митниці. Процедура акредитації займає не більше 2 робочих днів. Для наших клієнтів ми здійснюємо це безкоштовно.

Якщо ми вас переконали в своєму професіоналізмі, замовляйте послугу у нас

​​​​​​Зв'язатися з нами

Документи для митного оформлення імпорту:

 • митне оформлення клавіатура Іст-Вест ЛогістикКартка обліку суб'єкта - як ми писали вище, нашим клієнтам оформляємо безкоштовно;
 • Зовнішньоекономічний контракт;
 • Інвойс (рахунок у валюті);
 • Пакувальний лист;
 • Дозвільні документи - залежать від коду УКТЗЕД;
 • Сертифікати походження - для імпорту з Європейського союзу - Eur-1, що дозволить уникнути митних зборів;
 • Залежно від умов оплати, митниця може зажадати виписку з банку про отримання платежу;
 • Залежно від умов поставок Incoterms 2010, довідка про транспортні витрати.

Якщо ви до цього часу сумніваєтесь або у вас залишилися питання - проконсультуйтесь у наших фахівців.

Отримати консультацію