Розмитнення Товару

Стоп митниця розмитнення брокер Іст-Вест ЛогістикаРозмитнення товару - це процедура митного оформлення в імпортному режимі (в розмовній мові прижилася в скороченій формі).

Протягом нашої діяльності, ми виявили кілька гострих проблем з якими зустрічається імпортер продукції. Як з ними боротися, ми розповімо в цій статті. У кожній ситуації причини і важливість проблеми можуть бути різними, тому ми не будемо розставляти їх по пріоритетності, головне, щоб ви ці питання враховували.

Розмитнення вантажу - на що звертати увагу:

1. Відповідність вантажу заявленому в документах

З першого погляду все зрозуміло, але пам'ятайте, що помилка в маркуванні означає невідповідність заявленому вантажу і може трактуватися як ухилення від податків, що найчастіше інкримінує митний інспектор. Далі він починає згущувати фарби, підказуючи, що дешевше питання вирішити на місці. Не піддавайтеся на провокації. Досвідчений брокер знає, як це вирішити абсолютно безкоштовно.

Як ми виключаємо такі перешкоди? Перш за все детально перевіряємо весь пакет документів, звіряємо всі довідки, сертифікати і т.д.

Для складних вантажів, ми аналізуємо ситуацію в більш глобальному масштабі, застосовуючи весь свій досвід. Адже один товар митниця може відправити в номенклатурну лабораторію для визначення коду. А в іншому випадку матиме претензії до маркування допоміжного елементу в складі виробничої лінії.

Всі ці питання ми виявляємо на попередній стадії, тому завжди акцентуємо увагу наших клієнтів - НАДАВАЙТЕ ДОКУМЕНТИ ЗАВЧАСНО, поки ваш вантаж ще не завантажили в транспортний засіб.

2. Визначення коду ТНЗЕД. Митний термінал Бориспіль брокер Іст-Вест Логістика

Весь сценарій митного оформлення залежить від даного етапу. Від коду УКТЗЕД залежить скільки податків необхідно оплатити, які дозвільні документи надати, вимоги до маркування та пакування.

Як ви бачите це один з найважливіших моментів. Якщо клієнт визначив митний код на свій розсуд і код не зійшовся з думкою митниці, то розмитнення вантажу піде за зовсім іншим – складним сценарієм. Будьте уважні!

3. Митна вартість товару.

Розмитнити вантаж - це ще не успіх, головне оформити товар за потрібною ціною. Безумовно існують махінації по ухиленню від податків і за цим держава стежить. Але, як завжди, від такого пильного контролю страждають чесні імпортери. Часто буває, що під час оформлення, митниця піднімає вартість товару і імпортеру необхідно платити більше податків або відстоювати свою точку зору.

Ми вважаємо своїм обов'язком відстояти інтереси клієнта перед митницею і довести вартість товару! Але тут важливо, щоб клієнт був готовий грати в довгу. Якщо ви готові, але не знаєте як, звертайтеся до нас, ми надамо вам допомогу.

Зв'язатися з нами

4. Дозвільні документи.

Крім цінової політики, в процесі оформлення використовується нетарифне регулювання - це відповідність товару різним технічним регламентам, санітарно-епідеміологічним нормам, ветеринарним вимогам. Відповідність підтверджується наявністю певного документа: сертифіката, декларації тощо.

У нашій роботі зустрічалися ситуації, коли клієнт не міг оформити дозвільні документи. Ми завжди готові допомогти в такому випадку.

Для вашої зручності, ми включили оформлення такого роду документів в наші послуги і клієнтові не потрібно витрачати час і сили на підготовку документації - всі послуги надаються «під ключ».

митниця зелене світло брокер Іст-Вест ЛогістикаДля нашого клієнта ми можемо оформити наступні документи: 

  • Санітарно-епідеміологічний висновок або протокол з реєстру;
  • Декларація відповідності;
  • Сертифікат відповідності;
  • Сертифікат походження, форма А, СТ-1;
  • Сертифікат походження Eur-1;
  • Сертифікат дослідження конструкції (Укрчастотнагляд)
  • І багато іншого.

Наші послуги розмитнення включають всі наведені вище дії, так що ви як клієнт можете бути певні, що процес оформлення пройде за узгодженим сценарієм.

Замовити послугу