Перевезення наливних вантажів

Автоцистерна вантажоперевезення наливні вантажі Іст-Вест ЛогістикОдним з поширених видів послуг вважається перевезення наливних вантажів, але слід зазначити, що цей процес досить складний і вимагає дотримання певних умов, наявності досвіду і навичок. До наливних вантажів належать рідкі речовини - продукція нафтової, хімічної, харчової промисловості. Вони поділяються на два типи: 1) Небезпечні. 2) Безпечні.

Здійснюється автоперевезення наливних вантажів з використанням вантажних транспортних засобів спеціального призначення, які в обов'язковому порядку, повинні мати контрольні датчики, що дозволяють контролювати тиск, температуру та об'єм рідких вантажів.

Замовити надійну, якісну і оперативну доставку рідких вантажів по міжміським, міжнародним напрямками, можна в компанії Іст-Вест Логістик, яка займається вантажоперевезеннями більше п'ятнадцяти років. Ми пропонуємо найбільш конкурентоздатні  ціни на доставку наливних вантажів автотранспортом, а також надаємо комплекс послуг, в який входить оформлення пакету супровідних документів, митний супровід вантажу (при необхідності),його страхування в перевірених компаніях та ще багато іншого.

Крім цього, наші фахівці розробляють найбільш оптимальні маршрути перевезень, що дозволяє істотно знизити витрати клієнтів на транспортування. Вартість доставки рідких вантажів залежить від обсягу, кілометражу, типу вантажу.

Розрахувати вартість доставки

Як транспортуються рідкі вантажі

Табличка небезпечного вантажу Іст-Вест ЛогістікаВ доставці наливних вантажів використовуються сучасні маневрені автоцистерни для вантажоперевезень, різної місткості, повністю підготовлені і пристосовані для транспортування такого виду вантажу. На маршрут виходять тільки досвідчені водії з багаторічним досвідом водіння, які пройшли обов'язкове стажування.

Транспортування харчових наливних вантажів здійснюється з дотриманням санітарно - гігієнічних норм, що включають обробку автоцистерн спеціальними засобами з знезаражувальним ефектом.

Для перевезення небезпечних рідких вантажів автомобільним транспортом, використовуються відповідні герметичні ізотермічні цистерни, що забезпечують контактну ізоляцію, та підтримують необхідний температурний режим.

 

Маркування небезпечних вантажів Іст-Вест Логістіка

Всі автомобілі, що перевозять наливні вантажі, оснащені спеціальними інформаційними табличками, на яких зазначено вид вантажу та умови його транспортування. Якщо здійснюється доставка горючих, вибухонебезпечних рідин, на цистерну встановлюється спеціальний знак небезпеки. 

Більш детально ознайомитися з розцінками, замовити перевезення вантажів даного типу, можна під час індивідуальної консультації з нашими фахівцями.

Замовити послугу зараз