Експедиційні послуги

В широкому розумінні експедирування передбачає несення повної відповідальності за вантаж, який транспортується. Воно складається з прийому вантажу на складі, згідно супровідної документації клієнта, його доставки до кінцевого пункту призначення і здачі одержувачу, тому жодне вантажоперевезення не може здійснюватися без експедиції.

 

Транспортно-експедиторські послуги

 

Багато експедиторських компаній пропонують свої послуги, але однією з досвідчених на вітчизняному ринку є Іст-Вест Логістик, яка спеціалізується на перевезенні різних видів вантажів і здійснює експедирування вже більше п'ятнадцяти років. До переваг співпраці з нами відносять:

 • оперативність;
 • надійність;
 • безпеку.

Компанія EWLogistic є не посередником, а надійним партнером, завдяки чому ціна на транспортно - експедиторські послуги найбільш вигідна для клієнтів. Ми співпрацюємо з перевіреними вітчизняними та зарубіжними операторами морських, автомобільних, залізничних та авіа перевезень. Надаємо якісні послуги експедитора, що позбавляє клієнтів від зайвого клопоту, гарантує доставку вантажу до місця призначення вчасно і в цілості.

Замовити консультацію

Що включають в себе транспортно-експедиторські послуги

Дана процедура складається з послуг різного виду:

 1. Підбір транспорту для здійснення вантажоперевезення.
 2. Розробки найбільш оптимального маршруту, що дозволить знизити вартість транспортування.
 3. Виконання попереднього розрахунку тарифу на перевезення.
 4. Оформлення документів.
 5. Доставка вантажу зі складу, його транспортування до місця, звідки буде здійснюватися перевезення.
 6. Надання послуг вантажників для вантажно / розвантажувальних робіт, а також підбір техніки для навантаження (автонавантажувачі, маніпулятори, крани).
 7. Контроль безпечного розміщення вантажу в транспорті, з обов'язковою його упаковкою згідно з законодавчими нормами та вимогами.
 8. Відстеження вантажу на всьому шляху його проходження, з наданням інформації замовнику.

Одним з напрямків діяльності нашої компанії є мультимодальні вантажоперевезення, які передбачають використання декількох видів транспорту, для забезпечення ефективності транспортування вантажів. Ми здійснюємо міжміське, міжнародне експедирування вантажу на автомобільному, повітряному, залізничному транспорті, а також в порту.

Pозрахувати вартість експедирування

Особливості експедиції деякими видами транспорту

Транспортна компанія EWLogistic здійснює перевезення та експедирування негабаритних, небезпечних, збірних, інших типів вантажів різним транспортом. І скрізь є свої особливості, наприклад:

 • Внутрішньопортове експедирування морських вантажів являє собою комплексні послуги, які передбачають обробку тарного, штучного вантажу, контейнерів, в межах вантажного порту (огляд, зважування, навантажувальні, розвантажувальні роботи, митне очищення, контроль сплати мит, внутрішньопортового збору, оформлення митних, супровідних документів).
 • Експедиція по залізниці являє собою посередництво між ЗД перевізниками з різних країн, включаючи контроль перевезення та оплати ЗД тарифів, зборів і багато іншого.

Надання експедиторських послуг є невід'ємною частиною перевезення вантажів, але це не тільки контроль оплати мит, перевірка вантажу, підготовка вантажотранспортних документів для проходження державного контролю.

Замовляючи вантажоперевезення з Китаю, Азії, європейських країн, в нашій компанії, клієнтам забезпечується правильна організація експедиції вантажів, яку здійснює спеціальна служба експедиції. Вартість даної послуги розраховується для кожного замовника індивідуально, виходячи з особливостей вантажоперевезень. Ми співпрацюємо з клієнтами Одеси, Києва, Харкова, Дніпра, Миколаєва та інших міст України.Зв'язатися з нами