Технічний імпортер / експортер

Вам потрібно експортувати або імпортувати продукцію в / з України, але немає юридичної особи або не готові документи для цього? У нас є для вас готове рішення - ця послуга називається технічний імпорт або технічний експорт продукції. Суть послуги в тому, що операція проходить через наше підприємство. Тобто всі ризики і зобов'язання технічний імпортер / експортер бере на себе, а ви отримуєте вже очищений від митних платежів вантаж усередині країни. Залежно від напрямку угоди, технічна компанія набуває або передає ваш вантаж за внутрішнім договором купівлі-продажу.

Експорт Імпорт Іст-Вест Логістик Технічний / імпортер експортер

 

Переваги використання послуги технічний імпортер / експортер:

 • Замовник не заглиблюється в усі юридичні аспекти, отже звільняє свій час;
 • Відсутня потреба створювати юридичну особу, відповідно заощаджуються час і гроші;
 • Клієнт знімає з себе будь-яку відповідальність пов'язану з митним оформленням, тобто зменшує свої ризики;
 • Перекладає на професіоналів обов'язки по оформленню всіх дозвільних документів;
 • Відсутня потреба знаходитись в країні і перевіряти транспортні засоби на відповідність товару за кількістю та якістю;
 • І найголовніше, клієнт отримує комплекс послуг і досвід професійних фахівців в одній особі, що дозволяє сконцентруватися на головних комерційних питаннях.

Що входить у функції технічного експортера або імпортера:

 • виступати контрактоутримувачем як із зарубіжними компаніями, так і з українськими, в залежності від поставлених цілей;
 • прийняти товар в Україні, провести митне очищення і доставити в будь-яку точку країни;
 • гарантувати отримання платежу за товар в обмін на поставку товару;
 • оформляти всі дозвільні документи необхідні для експорту / імпорту товару, а також його реалізації на території України;
 • прийняти грошові кошти з-за кордону, придбати на них товар і експортувати його за кордон;
 • оформлення всіх необхідних документів для закордонного партнера, включаючи сертифікати походження, інвойси, митні декларації.

 

Ефективність експорт імпорт Іст-Вест Логістик технічний імпортер експортер

 

Кому це може бути цікаво?

Дана послуга може бути цікава зарубіжним і вітчизняним компаніям, які ведуть або планують здійснювати поставки в / з України. 

Компаніям, у яких немає представника в Україні, а для успішної діяльності необхідна довірена особа в країні.

Гарантії

Всі торгові операції, наша компанія, здійснює через укладення офіційних договорів, так що всі дії є легальними і відкритими.

Для нас головне збереження нашої репутації, що коштує дорожче всяких грошей. Ми роками заслуговували довіру іноземних партнерів, які довіряють нам постачати свою продукцію в Україну.

Один із прикладів, це поставка футбольних м'ячів для ФК Шахтар та ФК Динамо від міжнародної футбольної асоціації. У цій угоді ми не виступали прямим контрагентом UEFA, а виконували тільки субпідряд. Для замовника було важливо, щоб футбольні клуби отримали м’ячі, не залучаючись в усі митні та логістичні питання, включаючи навіть сплату митних платежів. Нам довірили не тільки вартість м'ячів, але і суми на оплату податків. Детальніше про цю поставку, читайте в нашому портфоліо.

Ще один приклад, на цей раз вже не такий приємний.

Один підприємець, який мав відміні якості продавця, купував продукцію на території України у дистриб'ютора і успішно перепродував в роздріб і дрібний опт. Накопичивши ресурси, почав замислюватися про прямі поставки товару в Україну. Знайшов постачальника, провів переговори, отримав зразки, протестував товар і почав свою зовнішньоекономічну діяльність з підписання контракту.

Але з цього моменту почали з'являтися непередбачені ним обставини:

Пакування вантажу в дорозі було порушено - товар, частково зник, страхова компанія відмовила в компенсації через неправильне складання актів прийому продукції. І не зрозуміло: чи то це постачальник відвантажив так товар, чи він дійсно був вкрадений під час транспортування?;

Митні органи вимагають додаткові дозвільні документи і піднімають вартість інвойсу, тому що наш підприємець не правильно визначив код товару ТНЗЕД;

Через неправильне оформлення, виникло питання з валютним контролем і податкова інспекція почала нараховувати пеню за порушення норм законодавства.

Навіть якщо не враховувати складське та бухгалтерське навантаження, яке лягло на нього, собівартість зросла настільки, що продавати товар з колишньою націнкою він уже не міг.

Познайомилися ми з цим Підприємцем коли він оббивав пороги і лаявся з контролюючими органами. Ми запропонували йому свою допомогу, ознайомили його з нашою стратегією організації зовнішньоекономічної діяльності, а саме аутсорсинг ЗЕД. Для нього ця послуга стала відмінним рішенням.

Ми хочемо донести до вас, що кожен повинен виконувати свою роботу професійно, якісно, ​​швидко, з мінімальними витратами для клієнта - це і є наші переваги.

Якщо у вас є схожі проблеми або побоювання щодо своїх поставок, зверніться до нас, ми допоможемо оптимізувати ваші експортно-імпортні операції.