Вантажні авіаперевезення

Авіаперевезення з компанією Іст-Вест Логістик

міжнародні авіаперевезення вантажівВітаємо, шановний користувач. Якщо ви перебуваєте на цій сторінці, то відповідно є потреба перевезти вантаж швидко. Авіадоставка - це те, що вам потрібно. Будь ви менеджер з логістики, керівник підприємства або приватний підприємець - завдання в авіаперевезеннях вантажів перед усіма однакові. Різниця лише в способах їх рішення. Як же нам вдається вирішити ці завдання? Давайте розберемося…

Незважаючи на те який у вас вантаж, авіа доставка завжди повинна бути оптимально збалансована за критеріями: терміни, безпека, вартість. Дане твердження нагадує економічний постулат, метафору про триногу табуретку, де ніжки - це ціна, якість, швидкість.

Вантажні авіаперевезення - вартість

Ми не можемо вам радісно повідомити, що у нас найнижча ціна на авіафрахт. Вартість наших послуг завжди коливається в конкурентних межах, але при цьому ми задовольняємо найголовнішу мету всіх перевезень - кінцеві витрати по міжнародній доставці у вас будуть нижче. Яким чином?

По-перше, правильно підбираємо маршрути перевезення, використовуємо авіалінії, які сильні в своїх напрямках, «вибиваємо» знижки на обсязі всього нашого вантажопотоку. Так що, чим швидше ви розмістите замовлення, тим більше шансів надати вигідний тариф для вас і інших наших клієнтів;

По-друге, при купівлі у нас послуг з фрахту, ми надаємо знижку на митне оформлення;

По-третє, за рахунок ефекту синергії перевезення товару і митного оформлення, ваш вантаж потрапляє в оптимально сприятливі умови: швидке експедирування, підготовка документів заздалегідь, відсутність витрат на додаткове зберігання в аеропорту, відсутність потреби контролю.

Розрахувати вартість перевезення


Вантажні авіаперевезення - Терміни

авіаперевезення УкраїниХочемо трохи підняти завісу робочого процесу і зазирнути всередину. Ми є експедиторами і викуповуємо місця у великих авіакомпаній. Ми не можемо вказувати авіалінії як швидко варто привезти ваш вантаж. Але ми знаємо який літак вилітає швидше, скільки стикувань в інших аеропортах, яка авіалінія дотримується термінів, а яка постійно їх порушує.

Один з головних чинників зменшення транзитного часу - це наш досвід. Заздалегідь опрацьовуємо з агентами документи і пакування, щоб у товару не було шансів затриматися в дорозі. Наш менеджер тримає на постійному контролі рівень завантаженості в аеропортах перевантаження.

Відмінний приклад можна навести, коли напередодні Нового року, в аеропорт Борисполя (Київ) мав прилетіти вантаж - подарунки від Діда Мороза. Через погодні умови, та й просто через неефективне управління на терміналі, зібралася черга з вантажів на 5! днів вперед, що є фіаско для вантажних авіаперевезень. Знаючи цю ситуацію, ми направили вантажі своїх клієнтів через Варшавський аеропорт, а потім вантажівкою в Україну, що скоротило затримку до 12 годин. Наявність агента у Варшаві і постійні перевезення з Польщі, дозволили нам це здійснити в найкоротші терміни, вклавшись в бюджет клієнта.

Дізнатися терміни авіадоствки

Вантажні авіаперевезення - Безпека

Питання Вантажні авіаперевезеннябезпеки ми готові обговорювати годинами, тому що це найголовніший аспект. У нас «за плечима» є різні історії з досвіду про недостачу або пошкодження вантажу. Методом спроб і помилок, ми для себе знайшли рішення, як домогтися максимально безпечного способу перевезення.

Кінцевим виконавцем є авіакомпанія, у якої ми викуповуємо місця на авіарейсах. Звичайній експортно-імпортній компанії не продадуть послугу безпосередньо, а відправлять до транспортного агента, тобто до такої фірми як ми. Транспортний агент укладає договір з авіалінією і будь-яка вимога або претензія від клієнта, регресом перенаправляється в авіалінію, тому що у агента, відповідно до міжнародної конвенції асоціації експедиторів ФІАТА, обмежена відповідальність (читайте нашу статтю). З'ясовувати суперечливі питання з авіалінією складно і домогтися виконання зобов'язань важко.

Одне із завдань нашої компанії створити цінність для нашого клієнта, а згідно контексту даного питання - максимально убезпечити товар. Для цього ми проаналізували наш досвід і найуспішніші рішення, та  виробили наступну стратегію.

  1. Аналізуємо товар, як часто його крадуть на складах, в аеропортах стикувань і в залежності від цього продумуємо пакування. Іноді вид пакування збільшує витрати, але при цьому, до вас надходить товар в повній кількості, зменшуються витрати праці на рішення проблем з виконавцями і страховою компанією.
  2. Вивчаємо клас небезпеки цього вантажу, і заздалегідь збираємо необхідну документацію, сертифікати безпеки і т. ін.
  3. Страхуємо вантаж в перевіреній страховій компанії, яка виконує свої зобов'язання і цінує свою репутацію;
  4. Іноді доводиться звертатися до авіатранспортних компаній, з загрозливими вимогами вирішити питання, і озвучувати наші можливі дії по зміні перевізника і наданню розголосу неприємному факту крадіжки - в деяких випадках це працює, що правда, не варто цим зловживати;
  5. І одна з найголовніших дій - ми намагаємося застосовувати на кожному етапі фотофіксацію, що дозволяє на ранньому етапі виявити відповідальність кожного учасника, особливо це важливо під час перевезення цінних вантажів.

Один із прикладів, рішення, яке дозволило домогтися безпечного перевезення дорогої електроніки з Китаю (планшети і смартфони) і ліквідувати фактор крадіжки - це зміна транспортного пакування. Раніше, для збереження вантажу застосовувалось спеціальне пакування з листової фанери, яку необхідно придбати, витратити час на пакування, крім цього ще й збільшувалась вартість авіафрахту за рахунок додаткової ваги.

міжнародні авіаперевезення вантажівРішення було прийнято на користь дешевого і легкого пакування. Товар був запакований в спеціальний матеріал, який відразу ж вказував на факт зловмисного відкриття вантажу в дорозі, при цьому зверху все це було затягнуте поліпропіленовими стрічками з пломбами. І додатковим захистом служив фірмовий скоч з унікальним зображенням, що не дозволяло зловмисникам «замітати сліди» їх діяльності.

Чи забезпечило це повну безпеку - ні, але і витрати компанії зменшилися на 6,3% за рахунок економії на фрахті, на пакуванні, на зменшенні кількості крадіжок. Це і є хороший приклад, коли до кожної ситуації потрібно підходити індивідуально і застосовувати нестандартні рішення.

Погодьтеся, що, застосовуючи вище перелічені способи, можна забезпечити максимальну ефективність авіа вантажоперевезення, а це дорогого коштує.

Якщо наш підхід вам сподобався, залишайте на сайті заявку, ми підберемо для вас оптимальне рішення в розрізі вартість / час / безпека.

Наше агентство авіаперевезень забезпечить ваші потреби в логістиці по всьому Світу.

Залишити заявку