Авіаперевезення Америка

авіаперевезення з америки

США сьогодні займає лідируючі позиції серед інших держав, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність. Споживачами продукції американського виробництва є не тільки європейські країни, а й Україна.

Поширеним способом доставки товарів з-за океану є авіаперевезення Америка - Європа. Замовити надійні і якісні авіаперевезення в Канаду, Америку, можна в транспортній компанії Іст-Вест Логістик, яка займає міцні позиції на вітчизняному ринку логістики.

Ми більше п'ятнадцяти років спеціалізуємося на вантажоперевезеннях, співпрацюємо з надійними і перевіреними, вітчизняними та зарубіжними перевізниками. Це дозволяє пропонувати клієнтам професійні послуги доставки вантажів високої якості, за найбільш вигідним тарифом. EWLogistic - це надійний партнер, а не посередник.

Наша команда складається з фахівців, що мають багаторічний досвід в сфері логістики, які здійснюють організацію і управління вантажоперевезеннями, незалежно від їх ступеня складності. У комплекс наших послуг входить ведення переговорів, укладення договорів, оформлення пакету супровідних і дозвільних документів, пакування, маркування, опломбування вантажів, його страхування в надійних компаніях, митний супровід, відстеження вантажу на всьому шляху транспортування, а також інші послуги.

Отримати консультацію

Які вантажі можуть доставлятися повітряним транспортом

На сьогоднішній день вантажні авіаперевезення в США є найшвидшим способом доставити продукцію. Вони дозволяють здійснювати транспортування різних вантажів наприклад:

  • звичайних,
  • великовагових;
  • негабаритних;
  • цінних;
  • небезпечних;
  • швидкопсувних.

Логісти Іст-Вест Логістик на постійній основі розробляють кращі маршрути доставки, що дозволяє оптимізувати такі транспортні складові, як вартість обробки вантажів на складах у агентів, час доставки, авіа фрахт, збори в аеропортах та інші.

Замовити у нас перевезення різних видів вантажів з Америки в Україну і в зворотньому напрямку, можуть як юридичні, так і фізичні особи. Вартість авіаперевезення залежить від кількості вантажу, його виду, ваги, інших факторів. На сайті компанії можна отримати професійну консультацію з цінами на транспортування вантажу повітряним транспортом, оформити заявку на доставку вантажу в США.

Зв'язатися з нами