Авіаперевезення негабаритних вантажів

перевезення негабаритних вантажів авіатранспортомДо негабаритних відносяться вантажі, вагові або габаритні параметри яких, перевищують встановлені норми, тому такий вид вантажоперевезень вважається технічно складним.

Одним з напрямків діяльності логістичної компанії Іст-Вест Логістик, є авіаперевезення негабаритних вантажів, з використанням повітряного транспорту, спеціально підготовленого для даного виду перевезень. Ми надаємо свої послуги в даній галузі більше п'ятнадцяти років, завдяки такому багаторічному досвіду наші співробітники ефективно:

  • організують пакування вантажу для безпечного його транспортування;
  • підготують повний пакет супровідних документів;
  • застрахують вантаж в перевірених компаніях;
  • організують оперативну інспекцію товару;
  • виконають експортне / імпортне митне оформлення.

Розрахувати вартість доставки

Ми постійно займаємося оптимізацією маршрутів доставки, що дозволяє зменшити транспортні витрати, авіа фрахт, обробити вантаж на складі у транспортного агента за мінімальний час, знизити збори в аеропорту та багато іншого. Таким чином, перевезення негабаритних вантажів авіатранспортом з EWLogistic, буде не тільки якісним, але і максимально вигідним для клієнтів. Ми пропонуємо конкурентні ціни на якісно організовані авіаперевезення негабаритних вантажів.


Зв'язатися з нами