Авіаперевезення по СНД

Авіаперевезення по СНДДоставити вантажі надійно, якісно і оперативно в пострадянські країни, дозволяють авіаперевезення по СНД, замовити які можна в компанії EWLogistic. Ми спеціалізуємося на даних видах перевезень більше п'ятнадцяти років. Забезпечуємо широкий комплекс послуг, що включає пакування вантажу для безпечного його транспортування, підготовку повного пакету супровідних документів, страхування вантажу в перевірених компаніях, організацію оперативної інспекції вантажу, експортне / імпортне митне оформлення та багато іншого.

Міжнародні авіаперевезення в Алмати, Тбілісі, Мінськ, інші міста і країни ближнього зарубіжжя, включають транспортування різних видів вантажів:

  • небезпечних;
  • негабаритних;
  • і багатьох інших.

Наші фахівці на постійній основі оптимізують маршрути вантажоперевезень, що дозволяє зменшити транспортні витрати, авіа фрахт, скоротити час обробки вантажів на складах у транспортних агентів.

Ми є надійною компанією на вітчизняному ринку вантажоперевезень, яка пропонує найбільш оптимальні ціни на авіаперевезення з Росії (транзитом через треті країни), інших країн СНД в Україну, і в зворотному напрямку. Ціна на вантажоперевезення залежить від кількості вантажу, що перевозиться, його типу, ваги, інших факторів.

Отримати консультацію