Авіаперевезення з Азії

Авіаперевезення з АзіїВраховуючи, що географія зовнішньоекономічної діяльності охоплює все більше країн і континентів, популярною послугою на сьогодні є авіаперевезення з Азії. Даний вид вантажоперевезень є найбільш швидким, надійним, що дозволяє перевозити вантажі:

  • швидкопсувні;
  • небезпечні;
  • негабаритні;
  • звичайні;
  • великовагові;
  • і багато інших.

Замовити авіаперевезення в Індію, можна в транспортній компанії Іст-Вест Логістик, яка більше п'ятнадцяти років спеціалізується на вантажоперевезеннях. Співпрацює з кращими вітчизняними і зарубіжними авіаперевізниками. Ми є надійним партнером, а не посередником, тому пропонуємо нашим клієнтам найбільш оптимальні тарифи на перевезення вантажів в і з України.

Розрахувати вартість перевезення

У комплекс наших послуг входить ведення переговорів, укладання договорів, оформлення пакету супровідних документів, пакування, маркування вантажу, його страхування в надійних компаніях, митний супровід, та багато іншого.

Замовити авіаперевезення вантажів до Вірменії, Азербайджану, Баку – в інші міста та країни ближнього зарубіжжя, а також і в зворотньому напрямку в Україну, можуть як юридичні, так і фізичні особи.

З огляду на величезний попит українських споживачів на турецьку продукцію, ми також пропонуємо вантажні авіаперевезення з Туреччини.

Здійснюються авіаперевезення з Кореї та інших азіатських країн в Україну та в зворотньому напрямку, за найбільш оптимальними маршрутами авіасполучень, які розробляються досвідченими логістами нашої компанії.  Це дозволяє мінімізувати витрати на транспортні складові, знизивши тим самим, витрати замовників.

Зв'язатися з нами