Авіаперевезення з Європи

Авіаперевезення з ЄвропиОперативним і надійним способом доставити продукцію в Україну з західних країн, є вантажні авіаперевезення з Європи. Основна перевага повітряного транспорту - швидкість доставки, яка в кілька разів перевищує швидкість перевезення іншими видами, що дозволяє транспортувати товари, що швидко псуються, медичну продукцію та багато іншого.

Однією з перевірених транспортних компаній на вітчизняному ринку логістики є Іст-Вест Логістик, яка більше п'ятнадцяти років спеціалізується на виконанні вантажоперевезень, як по Україні, так і за міжнародними напрямками. Важливим напрямком діяльності EWLogistic є перевезення вантажів з Італії, Польщі, Німеччини та інших європейських держав.

Наша компанія є не посередником, а надійним партнером, що дозволяє пропонувати клієнтам найбільш вигідні тарифи на вантажні перевезення. Крім цього, звернувшись до нас, клієнти будуть позбавлені від зайвих клопотів, адже в комплекс наших послуг входить ведення переговорів, укладення договорів, оформлення пакету супровідних документів, страхування вантажу в надійних компаніях, митний супровід, пакування, маркування вантажів, відповідно до законодавчих норм і вимог.

Розрахувати вартість доставки

Які вантажі доставляються авіатранспортом

авіаперевезення вантажів з ЄвропиВраховуючи оперативність і безпеку транспортування, повітряним транспортом перевозяться різні види вантажів:

  • великовагові;
  • звичайні;
  • негабаритні;
  • небезпечні;
  • швидкопсувні.

Замовити авіаперевезення вантажів з європейських країн в Україну, і в зворотному напрямку, можуть як юридичні, так і фізичні особи.

У нашій компанії працюють логісти з багаторічним досвідом в сфері вантажоперевезень, які розробляють найкращі маршрути транспортування, для оптимізації транспортних складових (зниження вартості обробки вантажів на складах у транспортних агентів, часу доставки, авіа фрахту, зборів в аеропортах, інших). Вартість авіаперевезення вантажу залежить від його кількості, виду і інших чинників. На сайті компанії можна отримати професійну консультацію з цінами на вантажоперевезення авіатранспортом.

Отримати консультацію