Залізничні перевезення

залізничні перевезення вантажівСьогодні особливо затребувані є ЗД (ЖД) перевезення, які завоювали популярність завдяки численним перевагам. На вітчизняному ринку логістики однією з перевірених фірм є Іст-Вест Логістик, що спеціалізується на перевезеннях більше п'ятнадцяти років. Ми надаємо якісні послуги і пропонуємо конкурентні тарифи на ЗД (жд) перевезення в Україні, а також за міжнародними напрямками.

До переваг співпраці з нами відносяться вигідна ціна вантажоперевезень і комплексне рішення всіх організаційних питань. Ми є не посередниками, а надійними партнерами і саме це дозволило нам завоювати довіру численних клієнтів.

Замовити консультацію

Переваги перевезень ЗД (ЖД) транспортом

Популярність залізничні перевезення вантажів завоювали, завдяки тому, що вони найдешевші (найкраще підходять для транспортування великої кількості однотипного вантажу), а також контрольованості доставки продукції в кінцевий пункт призначення. Транспортування залізницею здійснюється в точно встановлені терміни, адже поїзд прямує за розкладом.

За рахунок того, що при доставці вантажів ЗД (ЖД) складом часто немає можливості транспортувати продукцію «від дверей до дверей» - через відсутність під'їзних шляхів, наша логістична компанія допоможе з пошуком відповідного автомобільного транспорту спеціального призначення.

Розрахувати вартість транспортування

Що собою являють залізничні перевезення

перевезення жд транспортомОкрім перевезення речей ЖД транспортом, здійснюється транспортування вантажу піввагонами, контейнерами, в критих вагонах, а також цистернами, і спеціальними ЗД (ЖД) платформами. Різні типи вагонів використовуються, в залежності від виду вантажу.

Цистерни

Вагони - цистерни поділяються на загального та спеціального призначення, застосовуються для транспортування рідких вантажів, газоподібних речовин:

  • нафти, бензину, інших нафтопродуктів;
  • кислот, лугів;
  • води;
  • кисню;
  • пропан - бутану.

Цистерни виготовлені зі спеціальних матеріалів, оснащені приладами, які контролюють об’єм та температуру вантажу, що запобігає займанню горючих рідин; а також спеціальними клапанами для наливу.

Контейнери

Дані пристосування використовуються практично для всіх видів вантажів, в тому числі і збірних. Вантажні ЖД перевезення контейнерні відрізняються безпекою і зручністю, вони часто застосовуються при мультимодальних перевезеннях.

Піввагони

Являють собою вагони з високими бортами без даху, застосовуються для доставки великовагових, великогабаритних, негабаритних, сипучих вантажів, що не потребують захисту від впливу зовнішніх факторів. Залежно від вантажу, що перевозиться, можуть бути різної вантажопідйомності.

Вагони криті

Призначені для перевезення запакованих вантажів, штучної продукції. Завдяки закритій конструкції, вантажі надійно захищені від ушкоджень та негативного впливу зовнішніх факторів.

ЖД платформи

Для перевезення обладнання, великогабаритних вантажів, різної техніки, зокрема військової, використовуються спеціальні ЖД платформи.

Для перевезення легкових автомобілів використовують спеціальні - вагони для перевезення авто.

Наші послуги

міжнародні залізничні перевезення Ми одна з перших транспортних компаній з перевезення вантажів, яка крім здійснення транспортування, надає повний комплекс супутніх послуг, що включає:

  • оформлення пакету супровідних документів;
  • страхування вантажу в надійних компаніях;
  • пакування, маркування відповідно до вимог;
  • експортне / імпортне митне оформлення;
  • і багато іншого.

Замовити якісні послуги ЖД багажних перевезень, міжнародні ЖД вантажоперевезення або по Україні, можуть клієнти з Києва та інших регіонів країни. Дізнатися ціни - скільки коштують саме ваші вантажоперевезення, можна через форму на сайті компанії або під час індивідуальної консультації. Організація ЖД перевезень здійснюється нашими досвідченими логістами, також вони розрахують підсумкову вартість перевезення, виходячи з типу і кількості вантажу. Відправлення вантажу здійснюється з найближчого до клієнта залізничного вокзалу.

Замовити послугу зараз